Keystone logo
University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

Sissejuhatus

Howard R. Hughesi insenerikolledž pakub bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraade enam kui 2000 üliõpilasele üheksas osakonnas.

Enam kui 70 täiskohaga õppejõuga on kolledž loonud põhjaliku õppekava, ühendades praktilised ja empiirilised teadmised matemaatiliste ja teaduslike aluste ja põhimõtetega, mis annab kindla aluse edukaks karjääriks inseneri- ja arvutiteaduses.

Kolledži missiooni alla kuuluvad inseneri- ja arvutiteaduse valdkonnad: tsiviil- ja keskkonnatehnika, arvutiteadus, elektri- ja arvutitehnika ning masinaehitus. Nende valdkondade bakalaureuse- ja kraadiõppe programm pakub töötajaid kohalikule ja piirkondlikule tööstusele. Mõned neist üliõpilastest saavad võimaluse saada uuendajateks ja ettevõtjateks tänu oma koolitusele ja haridusele kolledžis. Lisaks sellele pakuvad meelelahutustehnika ja ehituse juhtimise eriala õppeprogrammid külalislahkuse ainulaadseid kohalikke vajadusi.

Teadus-ja arendustegevus

Meie kraadiõppe programmid arenevad tänu rahastatud uuringutele. Nad mitte ainult ei koolita meie lõpetajaid uuendajateks, vaid toovad kaasa ka uuendusi, mis võivad olla ülikooli ja kohaliku majanduse mitmekesistamise sissetulekuallikaks.

Teenindus

Meie õpilastele antav koolitus ja teadmised valmistavad neid ette kohalikele tööstustele ja kogukonnale teenimiseks. Üliõpilased, õppejõud ja töötajad on seotud mitmesuguste teenustega kogukonnale ja elukutsele.

Asukohad

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    Küsimused