Keystone logo
University of New Haven

University of New Haven

University of New Haven

Sissejuhatus

1920. aastal Yale'i ülikoolilinnakus asutatud University of New Haven ülikool on eraülikool, mida on tunnustanud The Princeton Review ja US News & World Report akadeemilise tipptaseme eest. New Yorgi ja Bostoni vahel West Haveni rannalinnas asuv ülikool on mitmekesine ja elav kogukond, kuhu kuulub enam kui 7500 üliõpilast üle kogu maailma.

Viimase 15 aasta jooksul on ülikool president Steven H. Kaplani juhtimisel kogenud märkimisväärset kasvu – nii üliõpilaste arvu kui ka ülikooli West Haveni ülikoolilinnaku laienemise osas. Täiskoormusega bakalaureuseõppesse vastuvõtt on enam kui kahekordistunud ja esimese aasta avalduste arv on peaaegu kolmekordistunud. Viimasel kümnendil on ülikool suurte kapitaliprojektide raames lõpetanud enam kui 300 miljonit dollarit, käivitades samal ajal 26 uut akadeemilist programmi. Ülikool on lisanud ka ülikoolilinnakud Pratos Itaalias ja Orange'is Connis.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • 300

    300 BOSTON POST RD WEST HAVEN, , 300

Küsimused