Keystone logo
University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

University of New Mexico - Department of Electrical and Computer Engineering

Sissejuhatus

UNM on põhjalik Carnegie poolt nimetatud Research 1 ülikool ja on ainus Ameerika Ühendriikide lipulaev-ülikool, mis on ka hispaanlaste teenindav institutsioon (HSI).

142621_ECE1.jpg

Tere tulemast elektri- ja arvutitehnika osakonda

UNM ECE-s soovime, et teil õnnestuks. Aitame teil leida head tööd. Aitame teil kraadi omandada. Anname teile kõik tööriistad ja enesekindluse, mida vajate oma unistuste saavutamiseks.

Üliõpilased tulevad üle kogu maailma registreeruma New Mexico ülikooli ECE osakonda, sest nad teavad, et saavad silmapaistva hariduse. Meie väikesed klassiruumid ja professorid töötavad õpilastega üks-ühele. Meie õppejõudude elulookirjeldused räägivad palju ja on tõestuseks, et palkame ainult parimaid õpetajaid.

ECE-l on tõestatud kogemused ja soovime, et liituksite meie perega.

Liitu ECE perega ja teie edu on tagatud.

ECE ajalugu

Elektrotehnika kursuste populaarsus 1904. aastal koos nõudlusega muude insenerivaldkondade kui elektriteaduste programmide järele viis 1906. aastal insenerikooli loomiseni.

Uus-Mehhiko elanikud, kes soovisid 1907. aastal inseneri eriala õppida, said tasuta õppemaksu. Mitteresidendid maksid semestris 10 dollarit. Tuba ja laud maksid kokku vaid 20 dollarit kuus.

Aastatel 1904–1917 arenes osakond kahe semestri õppekursusest nelja-aastaseks bakalaureuse kraadi andmise programmiks.

Lisaks iga-aastasele köievedukale esitasid inseneri-, kunsti- ja teaduskõrgkoolide üliõpilased üksteisele väljakutseid 1920. ja 1930. aastatel väga populaarsetel korvpallimängudel, maanteesõitudel ja isegi ujumiskohtumistel.

1944. aastal sai proua Pid Urquhart elektrotehnika eriala, mis tegi temast esimese naissoost elektritehnika osakonna lõpetaja.

Aastal 1956 alustas elektrotehnika osakond teaduste doktori kraadi andmise programmi.

Osakond sai praeguse elektri- ja arvutitehnika nime 1979. aastal.

1986. aastal viidi ECE uue hoone ehitus lõpule. Ametnikud kasutasid lindilõikamise tseremoonial laserit. Hoones asuvad uurimislaborid, näiteks robootika, kuuldeaparaatide uurimine ja tehisintellekt. Sajandiaastane teaduse ja tehnika raamatukogu asub ka hoone kahekorruselises maa-aluses osas.

1995. aastal pälvisid mitu Euroopa Majanduskomisjoni professorit õpetamisauhinnad, mis annab tunnistust õppetöös rõhutamisest osakonnas.

Täna jätkab ECE osakond üleriigilist tunnustust ja austust - see on otsene tulemus üle üheksakümne aasta pikkuse ajaloo New Mexico ülikooli ülikoolilinnakus.

142622_ECE2.jpg
Rahvusvahelisi taotlejaid arvestatakse automaatselt rahvusvahelise Amigo stipendiumi saamiseks. Valitutele antakse mitteresidendist õppemaksu vabastamine (väärtusega üle 11 000 dollari aastas). Amigo stipendiumide arv on piiratud, nii et varajastel kandidaatidel on suurem võimalus seda stipendiumi saada.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Albuquerque

    University of New Mexico 211 Terrace Street NE ECE Building, Room 125 Albuquerque, NM, 87131-0001, Albuquerque

    Küsimused