Keystone logo
University of Northern California

University of Northern California

University of Northern California

Sissejuhatus

UNCFondation on pühendunud sotsiaalse kasuliku teaduse, hariduse ja huvikaitse edendamisele kõvade ja pehmete tehnoloogiate rakendamise kaudu. Nii kõvad kui ka pehmed tehnoloogiad on sotsiaalkultuuriline nähtus, mida kasutatakse ühiskondlike probleemide lahendamiseks ja inimkonnale kasulike tulemuste saamiseks.

Hard Technologies keskendub oskustele, tööriistadele ja uuendustele, mida inimesed kasutavad looduse muutmiseks, kohandamiseks ja mõjutamiseks inimeste tervise, sotsiaalse harmoonia ja globaalse ökoloogia toetamiseks.

Soft Technologies tegeleb inimeste ja sotsiaalsete teguritega, mis hõlbustavad inimese paindlikkust, julgustavad initsiatiivi ja rõhutavad teadusuuringute ja hariduse abil inimeste vajadusi.

UNC sihtasutus toetab pehmeid tehnoloogiaid, mis on pühendatud innovaatiliste uuringute ja propageerimise koostöökeskuse loomisele üksikisikute ja kogukondade elustiili, tervise ja vastupanuvõime vallas.

Enhancement of Community and Individual Resilience, mis toimib ühise koostööna LifeWiseU ja LiveLifeResourcesiga. Programmid edendavad teadusuuringuid ja propageerimist inimeste ja kogukondade mõjuvõimu suurendamiseks vastupanuvõimelisemaks integreerivate lähenemisviiside kaudu toidule, toitumisele ja elustiili heaolule.

Asukohad

  • Petaluma

    Southpoint Boulevard,1304, 94954, Petaluma

    Programmid

      Küsimused