Keystone logo
University of Northern Virginia

University of Northern Virginia

University of Northern Virginia

Sissejuhatus

Ükskõik, kas soovite parandada oma karjäärivõimalusi või rikastada oma elu hariduse kaudu, University of Northern Virginia teie jaoks õige valik. Alates hetkest, mil astute ülikoolilinnakule, on teie edu meie eesmärk ja teeme teiega koostööd, et see teoks teha.

Täna tuleb kõne maailmast, mis on kogenud teadmiste plahvatust. Kõrgkoolina on UNVA pühendunud teadmiste avastamisele ja edastamisele.

Kuigi akadeemiline programm on range, leiavad üliõpilased tohutut tuge professorite poolt. UNVA-s on professorid keskendunud õpetamisele ja teadusuuringute kasutamisele vahendina, et kontseptsioone tegevuses näidata.

Ülikooli kataloogi lugedes leiate ka täieliku teabe ülikooli programmide, kursuste, nõuete ja poliitikate kohta. Siit leiate teavet ülikooli muude üliõpilastele pakutavate teenuste kohta: nõustamine, raamatukogu- ja meediateenused, õppeteenused, tervishoiuteenused ja eriteenused puuetega üliõpilastele. Ülikooli nõustajad vastavad kõikidele programmide ja teenuste kohta tekkivatele küsimustele ning aitavad teil haridusplaane koostada.

Taas oleme pühendunud sellele, et teie UNVA kogemus oleks meeldejääv ja tasuv ning aitaks teil produktiivset ja nauditavat kogemust oma hariduseesmärkide saavutamisel. Pidage meeles, et teie edu on meie edu. Ootame teile oma diplomi esitamist.

Asukohad

  • Annandale

    Little River Turnpike,7535, 22003, Annandale

    Küsimused