We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
University of Nottingham Malaysia

University of Nottingham Malaysia

University of Nottingham Malaysia

Sissejuhatus

Ülikoolid on võimsad asutused; nad mängivad võtmerolli meie majanduslikus ja sotsiaalses arengus nii hariduse pakkumise kui ka teadusuuringute, innovatsiooni ja teadmiste edasiandmise kaudu. Nottinghami ülikoolis oleme pühendunud ülikoolilinnaku keskkonnas suurepärase hariduskogemuse pakkumisele, mida juhivad akadeemilised töötajad, kes on ise juhtivad teadusuuringud, mis käsitlevad mõnda meie globaalse ühiskonna ees seisvat peamist väljakutset.

pilt viisakalt University of Nottingham Malaysia

134781__PRP4230.jpg

Järjepidevalt järjestatud 100 parima ülikooli hulgas kogu maailmas, pakume üliõpilastele mitmesuguseid õppevõimalusi sihtasutuse tasemekursustest doktorikraadini. Lai valik bakalaureuse- ja magistriõppe programme on saadaval erinevatest erialakoolidest ja osakondadest kunstiteaduste ja ühiskonnateaduste, inseneriteaduse ja loodusteaduskonna vahel. Võõrustame kogukonda, mis koosneb umbes 5000 üliõpilasest enam kui 85 erinevast riigist üle maailma, kes teevad koostööd ja saavad oma ala juhtivate õppejõududelt maailmatasemel kõrghariduskogemusi. Ülikoolilinnak pakub suurepäraseid õppe-, õppimis- ja uurimisvõimalusi, sealhulgas hästi varustatud raamatukogu, pühendatud õppealad ning arvuti-, keele- ning teaduse ja insenerilaborid.

Kõigil meie õpilastel on juurdepääs suurele hulgale vaba aja veetmise ja heaolu võimalustele, sealhulgas otstarbeks ehitatud spordikompleks ja suurepärane ujula. Samuti on arvukalt üliõpilasesindusi ja -klubisid ning väga aktiivne üliõpilasühing.

Õppeprogrammide kõrval tegelevad meie akadeemilised töötajad mitmesuguste teadusuuringutega koostöös Malaisia ja kogu maailma avaliku ja erasektoriga. Töötame Malaisia ja selle piirkonnaga otseselt seotud valdkondades ning tugineme Nottinghami ülikooli silmapaistvatele tugevustele ja teadmistele. Meie teadusuuringute prioriteedid hõlmavad taastuvenergiat, ravimite avastamist, nanotehnoloogiat, säästvaid põllukultuure, koristusjärgseid tehnoloogiaid, kommunikatsiooni ja kultuure ning ettevõtte tootlikkust ja innovatsiooni.

Olenemata sellest, kas olete olemasolev või potentsiaalne õpilane, lapsevanem, õpetaja või kohalik tööandja, võtke kindlasti ühendust. Minu kolleegid ja University of Nottingham Malaysia üle oleme väga uhked ja meil oleks hea meel teiega rääkida või ringi liikuda.

Provost ja tegevjuht professor Graham Kendall

Ülikooli väärtused

Ülikooli missioon

Nottinghami ülikoolis oleme pühendunud tõeliselt rahvusvahelise hariduse pakkumisele, innustades oma tudengeid, tootma maailma juhtivaid teadusuuringuid ja tooma kasu kogukondadele meie ülikoolilinnas Suurbritannias, Hiinas ja Malaisias. Meie eesmärk on parandada üksikisikute ja ühiskondade elu kogu maailmas. Julgete uuenduste ja tipptasemel teadmiste abil muudame oluliseks nii teadmised kui ka avastused.

Visioon

Meie visioon on laialt tunnustatud kui esimene valik järgmistest:

  • üliõpilased, kes soovivad kvaliteetset ja rahvusvahelist haridust.
  • teadlased, kes soovivad parimat võimalust avaldada olulist globaalset mõju.
  • ettevõtted, kes soovivad uuenduslikke partnereid, kes annaksid neile eelise nende konkurentsis.

Meelitades ligi ambitsioonikaid ja andekaid üliõpilasi, töötajaid ja äripartnereid, asume end 2015. aastaks kindlalt Suurbritannia kümne parima ülikooli hulka ja mõlemat meie ülikoolilinnakut Aasias tunnistatakse oma piirkonna juhtivateks kõrghariduse pakkujateks.

Meie visioon on kogu maailmas tunnustatud oma allkirja panuse eest, eriti ülemaailmse toiduga kindlustatuse, energia ja jätkusuutlikkuse ning tervise valdkonnas.

Ajalugu

1881: Nottinghami esimene kodanikukolledž

Nottinghami esimene kodanikukolledž avati kesklinnas 1881. aastal, neli aastat pärast seda, kui endine peaminister WE Gladstone vundamendi pani. Anonüümne heategija oli pakkunud kolledžile 10 000 naelsterlingit tingimusel, et nõukogu püstitab sobiva hoone ja kui kolledžile tuleks eraldada 4000 naela aastas.

1928: ülikooli park

Pärast Esimest maailmasõda ületas kolledž oma algse hoone. Sir Jesse Booti helde kingitus 35 aakri suuruse maa kohta Highfieldsil tutvustas lahendust ja 1928. aastal kolis kolledž praegusesse ülikoolilinnakusse, ülikooli parki. Algselt majutati see elegantsesse Trenti hoonesse ja selle avas kuningas George V sama aasta novembris.

Kuulsad külastajad

Isegi oma algusaegadel sellel saidil meelitas kolledž silmapaistvaid külalislektoreid, sealhulgas professor Albert Einstein, Mahatma Gandhi ja HG Wells.

1948: saamine Nottinghami ülikooliks

Aastal 1948 omistati kolledžile kuninglik harta ja sellest sai Nottinghami ülikool, kus nüüd on võimalik kraadi anda ka oma nimel. Sel perioodil loodi põllumajanduse kool, kui Sutton Boningtoni Midlandi põllumajanduskolledž ühines ülikooliga.

Jätkuv kasv

Nottinghami ülikool jätkas kasvu ning keskendub endiselt selle arendamisele ja omab mitmeid ülikoolilinnakusid Suurbritannias ja välismaal.

Globaalne ülikool

Nottinghami ülikool on uhke oma ainulaadse rahvusvahelise õppekava üle, mis meie hinnangul suurendab üliõpilaste kogemusi.

Malaisia ülikoolilinnakus on Nottinghami globaalses visioonis eriline roll. Meie ülikoolilinnaku vahetusprogrammides osaleb üha rohkem õpilasi ja pakume põnevat valikut suvekooli programme, millel kõigil on rahvusvaheline element; olgu selleks keeleõpe või kursused, mis keskenduvad eriti Aasia reisimisele, ettevõtlusele või kultuurile.

Malaisia ülikoolilinnakus on juhtiv roll ka rahvusvahelise õppekava väljatöötamisel, strateegia koostamisel ja rakendamisel, kuna rahvusvahelist töörühma juhib õpetamise ja õppimise aseprovost professor Ong Fon Sim.

pilt viisakalt University of Nottingham Malaysia

134785_student.jpg

Ülikoolilinnaku teave

University of Nottingham Malaysia ülikooli University of Nottingham Malaysia ülikoolilinnak asub Semenyihis 101 aakri suurusel alal 30 km kaugusel Kuala Lumpurist.

Ülikoolil on ka sait Kuala Lumpuri kesklinnas, Kuala Lumpuri õpetamiskeskuses (KLTC), kus pakutakse mõnda kraadiõppe programmi.

Accolades

Universitas 21

Universitas 21 (U21) on juhtiv teadusmahukate ülikoolide ülemaailmne võrgustik, mis teeb koostööd, et edendada ülemaailmset kodakondsust ja institutsionaalset innovatsiooni teadusuuringutest inspireeritud õpetamise ja õppimise, üliõpilaste liikuvuse, meie üliõpilaste ja personali ühendamise ning laiema rahvusvahelistumise propageerimise kaudu.

Aasia-Vaikse ookeani ülikooli ja kogukonna kaasamisvõrgustik

Me oleme pühendunud laiema sotsiaalse hüvangu edendamisele nii kohalikul kui ka riiklikul tasandil riikides, kus tegutseme, aga ka kogu maailmas. UNM on Aasia ja Vaikse ookeani ülikoolide ja kogukondade kaasamisvõrgustiku (APUCEN) liige alates 2015. aastast.

Asukohad

  • Semenyih

    Jalan Broga, Semenyih, 43500, Semenyih

Küsimused