Keystone logo
University of Oulu

University of Oulu

University of Oulu

Sissejuhatus

University of Oulu on rahvusvaheline teadusülikool, mis loob multidistsiplinaarse uurimistöö ja hariduse abil tulevikuinnovatsiooni, heaolu ja teadmisi. Tulevane innovatsioon seisneb uute teadmiste otsimises, kasutamises ja rakendamises. University of Oulu uurib muutuvas elukeskkonnas inimesi ja kultuuri ning võimalusi, mida uus tehnoloogia inimeste ja keskkonna heaolu parandamiseks pakub. University of Oulu on põhjapoolsuses multidistsiplinaarne ekspert.

Top kolm põhjust siin õppida

 • University of Oulu edendame teadmistepõhist õppimist ja uurimistööd, mis suruvad välja tuntud piirid.
 • Ülikooli mõju põhineb tipptasemel, kõrge ambitsioonikusel ja tootlikkusel kõigil meie tegevustel.
 • Meie strateegia eesmärk on suurendada meie tähtsust rahvusvahelises teadusuuringutes ja kindlustada meie roll koos maailma juhtidega meie fookusvaldkondades.

Haridus

Kaheksa teaduskonna struktuur peegeldab University of Oulu profiili teadustöös, hariduses ja ühiskondlikes rollides. Teaduskonnad on:

 • Biokeemia ja molekulaarmeditsiin
 • Haridus
 • Humanitaarteadused
 • Infotehnoloogia ja elektrotehnika
 • Meditsiin
 • Oulu Ärikool
 • Teadus
 • Tehnika (sh Oulu Kaevanduskool ja Oulu Arhitektuurikool)

Teadusuuringud

University of Oulu edendame õppimist ja viime läbi teadusuuringuid, mis tõukavad tuntud piirid. Kasutame kogu oma potentsiaali, et aidata kaasa mõnede ülemaailmsete probleemide lahendamisele, sealhulgas ressursside säästev kasutamine, vastutustundlik ettevõtlus, inimeste heaolu ja elukestev tervis, arukate süsteemide ja teenuste arendamine ning keskkonnariskide ärakasutamine.

Karjäär

Põhja-Soomes University of Oulu on rahvusvaheline, multidistsiplinaarne teadusülikool, millel on rikkalik loominguliste ja intellektuaalsete talentide kogum. Täpsemalt hõlmab University of Oulu ülikool samas organisatsioonis teadusülikooli, tehnikaülikooli ja ärikooli. Oulu piirkond on tunnustatud kui maailmatasemel teadus- ja arenduskeskus, mille teadus- ja arendustegevuse panus elaniku kohta on üks maailma suurimaid. University of Oulu värbamise erimeetmed on hõlmanud ametiaja programmi loomist, nooremteadlaste värbamisprogrammi ja doktorikraadi rahastamist. üliõpilaste ametikohad doktoriõppekavades.

Teenused

Üliõpilaste teenused

UniOulu hoolitseb üksikisikute eest. Toetame teie akadeemilisi väljakutseid toimiva infrastruktuuri ja hõlpsa juurdepääsu abil. Teie osakonnas on teil isiklik akadeemiline kontakt, kelle poole saab juhuslikult pöörduda eesnime järgi ja kes aitab teil individuaalse õppeplaani koostamisel. Hästi koostatud õppeplaan on väärtuslik vahend oma õppetöös edu saavutamiseks. Saate kohtuda oma esimese üliõpilaskolleegiga kummiga juba enne saabumist veebis. Kummis on University of Oulu vanemõpilased, kes on väljaõppe saanud, et aidata teil alguses harjuda Oulu igapäevaeluga.

Tudengite eluase

Kohalik üliõpilasmaju pakkuv sihtasutus PSOAS pakub laias valikus majutusvõimalusi, jagatud korteritest stuudiodeni, kogu linna piirkonnas. Pole tähtis, kus te Oulus elate, teenused teie supermarketitest raamatukogude ja spordirajatisteni on teie kodu lähedal. Õpilased hindasid PSOASi üheks juhtivaks eluaseme pakkujaks maailmas.

Telluse innovatsiooniareen

Tellus Innovation Arena on avatud innovatsiooniruum, mis asub nii Linnanmaa kui Kontinkangase ülikoolilinnaku piirkonna südames. See on loodud õppimiseks, koostööks ja sündmusteks kõigile avatud meelega uurijatele ülikoolist ja väljaspool seda. Kohtuge inimestega, arendage ideid ja esitage projekte – see muudab kõik.

Terviseteenused

Kõigi bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilaste tervishoiuteenused asuvad Linnanmaa ülikoolilinnakus. Tervishoiuteenused hõlmavad meditsiinilist, vaimset ja hambaravi. Enamik teenuseid on tasuta, mõned maksavad nominaaltasu.

Õpilase elu

Õpilasorganisatsioonid on eksperdid Soomes kultuuritegevuse, spordiürituste, pidude ja matkade korraldamisel. Nendes õppevaldkonnapõhistes organisatsioonides on rahvusvaheliselt kogenud liikmed, kellel on vahetuid teadmisi jagada. Lisaks on kaks kogu ülikooli hõlmavat üliõpilasorganisatsiooni, kes on eriti huvitatud rahvusvahelise hariduse teemadest.

Ülikoolisport

Soomlased on spordihuvilised. Ülikool pakub oma tudengitele ja töötajatele sporditegevusi alates balletist kuni ronimise ja joogani, süstadest murdmaasuusatamiseni. Valige julgelt oma kehale ja hingele kõige lähedasem!

Kas otsite vastuseid oma küsimustele? Vestelge meie teadlike üliõpilassaadikutega! Nad on valmis teid aitama kõigi teie päringutega. Minge allolevale lingile, et alustada oma vestlust juba täna!

href="https://www.oulu.fi/en/unioulu-saadikud/chat

Statistika

1958. aastal asutatud meie teadus- ja hariduskogukond on 16000 üliõpilast ja 3000 töötajat ning üks suuremaid ja multidistsiplinaarsemaid ülikoole Soomes. University of Oulu kümme teaduskonda, paljud osakonnad ja spetsialiseerunud teadusüksused loovad aluse multidistsiplinaarseks teadustööks, innovatsiooniks ja ekspertide koolitamiseks nõudlike erialaste ülesannete täitmiseks.

  Edetabelid

  Meist

  #201 Maailma ülikoolide edetabel
  autor Times Higher Education #401
  Maailma ülikoolide akadeemiline edetabel

  Akrediteeringud

  AACSB akrediteeringuga

  Asukohad

  • Oulu

   University of Oulu Pentti Kaiteran katu 1 , 90570, Oulu

   Küsimused