Keystone logo
University of Padova

University of Padova

University of Padova

Sissejuhatus

Ülikool

University of Padova on maailma juhtiv teadusmahukas ülikool, mis on inspireerinud globaalseid muutusi alates selle asutamisest 1222. aastal. University of Padova on täna multidistsiplinaarne asutus, mille eesmärk on pakkuda oma õpilastele suurepärast haridust ja nii erialast koolitust. University of Padova -i kvalifikatsioon sümboliseerib ambitsioonika eesmärgi saavutamist, mida tunnustavad ja ihaldavad nii õpilased kui ka tööandjad.

University of Padova õpilaseks saamine tähendab liitumist suure ja elava rahvusvahelise kogukonnaga, mis moodustab üle 30% kohalikust elanikkonnast. Ülikool pakub ainulaadset õpikeskkonda ning on läbi põimunud linna ja selle planeeringuga. Padova, mis on hästi ühendatud peamiste Itaalia ja välismaal asuvate sihtkohtadega, on tervitatav ja võluv linn, mis tagab ühe parima Itaalia kunsti, kultuuri ja elustiili kogemuse läbi ajaloo, kultuuri, kunsti ja edukate ettevõtete kombinatsiooni.

University of Padova uuendab pidevalt oma akadeemilist pakkumist, et vastata tööturu pidevalt muutuvatele vajadustele ja kajastada tänapäevaseid vajadusi kaitsta nii keskkonda kui ka inimesi, keskendudes tugevalt jätkusuutlikkusele.

Unipdi üliõpilasi ümbritseb turvaline ja kaasav kultuur: University of Padova kaitseb õigust haridusele mitmekülgsete ressursside ja toetusskeemide kaudu, et suurendada iga inimese mitmekesisust ja tugevusi ning julgustada ülikooli karjäärivalikut kui investeeringut nende tulevikku. Õppetöö, psühholoogiline abi, sööklad, raamatukogud ja paljud muud teenused saadavad õpilasi nende teekonnal kooli lõpetamiseni ja kaugemalegi.

Lisaks võivad kõrgelt motiveeritud ülikooli üliõpilased taotleda sisseastumist Galilei kõrgkooli. Pärast nõudlikku valikuprotsessi valitakse igal aastal 30 õpilast, kes osalevad kooli kõrgetasemelistel sisekursustel ja kasutavad selle eriteenuseid.

10 peamist põhjust, miks valida University of Padova

 • Mitmekesine õppeprogrammide portfell – multidistsiplinaarne ülikool, mis pakub laia valikut pidevalt uuenevaid õppeprogramme.
 • Kvaliteetne haridus – hariduse kvaliteedi poolest Itaalia esimeste ülikoolide seas, pakkudes õpilastele kindlat kultuuritausta ja erialast koolitust. Kvalifikatsioon University of Padova -st tähendab ambitsioonika eesmärgi saavutamist ja tunnustatud haridust.
 • Maailma juhtiv teadusülikool – parim Itaalia ülikool uurimistulemuste kvaliteedi poolest (ANVUR). Euroopa parimate ülikoolide hulgas 10% kõige sagedamini viidatud väljaannete arvu poolest.
 • Kvaliteetsed tugiteenused – Almalaurea küsitluste kohaselt oli 9 üle 10 õpilase ülikoolis University of Padova oma akadeemilise karjääri ja üliõpilaseluga rahul.
 • Üks vanimaid ja prestiižsemaid ülikoole Euroopas – asutati 1222. aastal üliõpilaste ja õppejõudude poolt eesmärgiga kaitsta mõttevabadust õppimises ja õpetamises. Ülikoolil on kuulsusrikas ajalugu ning selle õpetlased ja professorid Galileo Galilei – kes õpetas Padovas aastatel 1592–1610 – ja Elena L. Cornaro-Piscopia – esimene naine, kes sai 1678. aastal ülikoolis akadeemilise kraadi.
 • Rahvusvaheline kogukond – just 2022. aastal tervitati enam kui 2000 välisüliõpilast ja pikaajaline rahvusvahelise koostöö traditsioon, osalemine rahvusvahelistes tippvõrgustikes, samuti teadus- ja haridusprojektides, tervitades üliõpilasi ja teadlasi üle kogu maailma.
 • Konkurentsivõimelised õppemaksud ja stiimulid – Ülikool pakub konkurentsivõimelisi õppemakse võrreldes teiste kõrgeima reitinguga Euroopa ülikoolidega ning lisaks hulgaliselt stipendiume suurepäraste õpitulemustega üliõpilastele.
 • Universaallinn – ainulaadne õpikeskkond ülikoolis, mis on sügavalt seotud selle linna ja linnamustriga. Unipdi üliõpilased moodustavad 30% linna elanikkonnast.
 • Erinevalt ühestki teisest Padovast linn ühendab ajaloolised traditsioonid, kunsti ja kultuuri õitsva äri- ja teenindustööstusega.
 • Strateegiline asukoht – lihtne ühendus peamiste Itaalia ja rahvusvaheliste linnadega võimaldab teil reisida turismi või kodu külastamiseks.

Esiletõstmised

Akadeemiline pakkumine

University of Padova on ainulaadne oma multidistsiplinaarse pakkumise poolest, mis hõlmab enam kui 8 kooli ja 32 osakonda. Ülikooli University of Padova üliõpilased saavad valida paljude bakalaureuse- (120), magistri- (139) ja üheastmeliste (13) kraadiõppe programmide, samuti suure hulga kraadiõppe kursuste ja tippkooli (Scuola Galileiana) hulgast. di Studi Superiori).

Täielikult inglise keeles peetavate kursuste arv kasvab, hõlmates nüüd 54 täielikku kraadiõppe programmi, 20 doktoriprogrammi, enam kui 700 kursust ja arvukalt lühikesi erialakursusi.

Uurimine

University of Padova edendab tipptasemel teadustegevust ja osalejaid kõigis teadusvaldkondades, meelitades üha enam riiklikku ja erarahastust. 5,2% Itaalia riiklikust riiklikust rahastamisest riikliku tähtsusega teadusprojektidele antakse University of Padova teadlastele, samas kui Euroopa rahalised vahendid Padova uurimisprojektidele on viimase kolme aasta jooksul kasvanud 40%. 28 projekti rahastab Euroopa Teadusnõukogu (ERC). Need on murrangulised uurimisprojektid, mida juhivad suurepärased teadlased, kes valisid oma silmapaistva teadustegevuse läbiviimiseks Padova.

Sünergia tööstusega

Ülikooli teadustöö on tihedalt seotud selle territooriumiga, millest annab tunnistust suur hulk käimasolevaid lepinguid avalike ja eraasutustega katsetegevuseks. Ainuüksi kaubanduslikud uurimisteenused moodustavad osakondade sissetulekutest 32%. Erilist pingutust tehakse ülikoolide uurimisrühmade ja tööstuse vahelise koostöö tõhustamiseks, pöörates erilist tähelepanu Kirde-Itaalia VKEdele. Lisaks väärib mainimist peaaegu 50 spin-off ettevõtet, mis on asutatud riigis University of Padova ja mida toetab selle alustav inkubaator.

Karjäär

Karjääriteenus juhendab tudengeid ja värskeid lõpetajaid nende üleminekul akadeemilisest maailmast professionaalsesse maailma. Loodud on sidemed ülikooli ja ettevõtete, era- ja avalik-õiguslike asutuste ning erialaliitude vahel, et luua ja edendada praktikakohti kui võimalust jagada teavet ja kogemusi. “Vetrina degli Stages” aitab tudengitel ja värsketel lõpetajatel otsida praktika- ja koolitusvõimalusi. Seotud ettevõtete loend on saadaval tellijatele, kes saavad otsustada, kas ametijuhend vastab nende tööeesmärkidele.

Võimalused

Padovas õppides on üliõpilastel lubatud töötada ka osalise koormusega (20 tundi/nädalas) nii ülikooli sees kui ka väljaspool. Samuti saate oma Itaalia elamisloaga ära kasutada võimalust külastada teisi Euroopa riike. Lõpuks, pärast kraadi omandamist on teil õigus viibida terve aasta Itaalias või mõnes teises ELi riigis!

Stipendiumid ja rahastamine

Meie õppemaks ei ületa 2700 eurot aastas . Rahvusvahelistele üliõpilastele on saadaval stipendiumid ja tasudest loobumised, lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • Padua

  Via 8 Febbraio, 2 35122 Padova

Küsimused