Keystone logo
University of Padova

University of Padova

University of Padova

Sissejuhatus

Padova ülikool asutati 1222. aastal ning see on üks Euroopa vanimaid ja mainekamaid ülikoole.

Nicolaus Copernicus, Galileo Galilei, Andrea Vesalio, William Harvey, Pietro d'Abano ja Carlo Goldoni on vaid mõned teadlastest, arstidest, filosoofidest, juristidest ja kirjanikest, kes on teinud Padovast Euroopa teaduse ja teaduse avastamise ning leviku maamärgiks. kultuur.

Just Padovas sai Elena Lucrezia Cornaro Piscopiast 1678. aastal filosoofia eriala lõpetades esimene naine maailmas, kellele anti kraad.

Padova ülikool, mis on lojaalne oma motole Universa Universis Patavina Libertas, on alati olnud vaba mõtte, õppimise ja uurimistöö bastion.

Tänapäeval on Padova suur multidistsiplinaarne ülikool, mille õppejõud, üliõpilased ja töötajad moodustavad peaaegu ühe kolmandiku linna elanikkonnast. Selle 8 kooli (põllumajandusteadused ja veterinaarmeditsiin, majandus- ja politoloogia, tehnika, õigusteadus, inim- ja sotsiaalteadused ning kultuuripärand, meditsiin, psühholoogia ja loodusteadused) ning 32 osakonda tagavad, et see pakub laia ja mitmekesist õppeainete valikut, hõlmab kõiki õppevaldkondi.

Ülikool on ka Itaalia tööka kirdeosa teaduslik ja kultuuriline süda, pakkudes kõrgelt spetsialiseeritud koolitust piirkonna üle 7 miljonile elanikule ja üle 650 000 ettevõttele. Selle rolli teeb võimalikuks tema ulatuslik ülikoolilinnakute võrgustik, mis asub üle Veneto. piirkond.

Ülikooli omadused

  Sisseastumised

  Bakalaureuse kraadid

  Bakalaureusekraadi või ühetsüklilise kraadi saamiseks on teil vaja vähemalt 12-aastast koolirekordit.

  Kui teile on pärast lühemat õppekava (st vähem kui 12 aastat) antud lõpudiplom, peate abikõlblikuks saamiseks:

  • on osalenud vähemalt 1 (11-aastase kooliea korral) või 2 (10-aastase kooliea korral) akadeemilises õppes ja sooritanud kõik ettenähtud eksamid. või
  • on omandanud kõrgkoolivälises kõrgkoolis keskhariduse järgse kvalifikatsiooni, mis tõendab ühe või kahe aasta täiendavat haridust. või
  • olema läbinud ühe- või kaheaastased ettevalmistuskursused (Sihtasutuskursused), et kompenseerida puuduolevaid kooliaastaid.

  Põhikursusi saab kasutada ka muude programmidele pääsemiseks vajalike lisanõuete täitmiseks, kuid need ei saa asendada gümnaasiumi lõputunnistuse puudumist.
  Koolieelset aastat võib lugeda 12 õppeaasta hulka, kui see on riiklikul tasandil ametlikult tunnustatud kooli õppekava lahutamatu osana, eeldusel, et kohalolek on kohustuslik ja sisaldab riigikeele õpetamist (lugemine ja kirjutamine) ning Aritmeetika esimesed elemendid.

  Kui riigis, kus omandasite oma kvalifikatsiooni, on ülikooli sisseastumiseks seatud sisseastumiseksam (nt selektiivsus Spagnas, Prova de Aferiçao o Prova Geral de Acesso või Ensino Superior Portogallos, Vestibular või Exame Nacional do Ensino Médio Brasiilias, Gao Kao Hiinas jne), peate esitama ka tunnistuse, mis kinnitab, et olete selle testi läbinud.

  Selle sertifikaadi alternatiivina peate:

  • on osalenud täiendavalt ühe (12-aastase kooliõppe korral) või kahe (11-aastase kooliõppe korral) aasta akadeemilises õppes teises riigis ja/või erinevas välisriigis ning sooritanud kõik ettenähtud eksamid. või
  • on omandanud ametliku Itaalia või välisriigi keskhariduse järgse kvalifikatsiooni ülikoolivälises kõrgkoolis minimaalse kestusega üks või kaks aastat. või
  • on läbinud fondikursused Itaalia ülikoolis.

  Need täiendavad sertifikaadid võimaldavad registreeruda ainult esimesele aastale ja neid ei saa teie kraadiõppe programmi lühendamiseks täiendavalt hinnata

  Magistrikraad

  Magistriõppesse vastuvõtmiseks on vaja bakalaureusekraadi või sellega samaväärset välismaist kvalifikatsiooni, mis on omandatud konkreetsete õppekavanõuetega kõrgkoolist, mis on akrediteeritud selle asukohariigi riikliku hariduse akrediteerimissüsteemi kohaselt.

  Kui teie õppenimetuse on välja andnud kaks või enam ülikooli (nt õppeasutus ja õppeasutus ei ole samad ja puudutavad erinevaid riiklikke haridussüsteeme), peab iga asutus olema akrediteeritud vastavalt selle riigi riiklikule haridusakrediteerimissüsteemile, kus see asub. asub.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Padova ülikool ja teised avalikud või eraasutused eraldavad üliõpilaste toetamiseks mitmeid tasudest loobumisi ja stipendiume. Muu hulgas on Padova rahvusvaheline tippstipendium suurepärane võimalus väga andekatele tulevastele rahvusvahelistele üliõpilastele, kes soovivad omandada bakalaureuse- või magistrikraadi täielikult inglise keeles.

  Saadaval on ka auhinnad konkreetsetele kategooriatele (nt spetsiaalsete spordi- või akadeemiliste saavutustega õpilased).

  Vilistlaste statistika

  Programmi vastuvõtutingimused

  Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

  Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

  Asukohad

  • Padua

   Via 8 Febbraio, 2 35122 Padova

  Küsimused