Keystone logo
University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece

University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece

University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece

Sissejuhatus

AJALUGU IOA

Aastal 1927, Pierre de Coubertin kutsus Kreeka valitsuse Olympia, osalema Avastamise mälestus steel loodud selleks, et täita oma tegevuse taaselustada olümpiamängud. Viibimise ajal Kreeka, ta arutas vajadust akadeemiline keskus uuring olümpialiikumise ja selle suundumusi oma sõbra Ioannis Chrysafis, kes juhib osakonna kehakultuuri Ateena ülikooli. Coubertin uskus, et olümpialiikumise ei erine oma hariduse eesmärkide ja oli kirjutatud: "Ma ei ole suutnud teha lõppu tahtsin täiuslik. Ma usun, et keskus Olympic uuringutes oleks abi säilitamise ja edu oma töös rohkem kui midagi muud, ja hoiaks seda vale teed, mida ma kardan ".

Coubertini ideed olid kooskõlas eesmärkidega Kreeka Olümpiakomitee, kes soovisid luua akadeemiline keskus modelleeritud pärast iidse Gümnaasium, sätestada alused spordi hariduslikku väärtust, viies läbi uuringuid ja korraldada klassikalist mänge. Ootamatu surma Chrysafis (1930) ja Coubertin (1937) takistas neid rakendada oma ideas.One aasta pärast Coubertin surma ja pärast tema soovil, tema süda oli paigutatud mälestus steel Vana Olympia.

See rekindled idee luua keskus olümpiamängud Vana Olympia. Projekt viidi Ioannis Ketseas, üliõpilane Chrysafis National Võimlemine Club ja sekretär Kreeka Olümpiakomitee ja Saksa Carl Diem, lähedane kaastöötaja Coubertin pühendatud olümpialiikumise ja haridus. Diem ja Ketseas, kes oli töötanud koos esimese teekonna Olympia Berliini 1936, otsustas töö poole realiseerimise Keskus Olympic Studies. 1938 olid nad valmis kava institutsioon nimega International Olympic Academy ja esitas selle Kreeka Olümpiakomitee. Hoc vastu plaani ja samal aastal, lisada oma harta loomise ja toimimise IOA, kui üks komitee eesmärke.

Kell 38. ROK Session Kairos liikmed ROK teavitasid hoc umbes seaduse hiljutiste asutamine Olümpiaakadeemia Kreekas. Aasta hiljem, 39. ROK Session Londonis, ROK otsustas panna selle asutamisest mis edendavad olümpiaideaalid hariduse kaudu selle egiidi all. Pärast Teise maailmasõja lõppu II, üksikasjalik memorandumi toimimise kohta Akadeemia, mille koostas Ketseas ja Diem, esitati 41. ROK Session Stockholmis juuni 1947.

On 28. aprill 1949, 44. ROK Session Roomas ühehäälselt heaks loomise IOA ja määratud selle rakendamise ja toimimisega Kreeka Olümpiakomitee egiidi all ROK. Mitu aastat hiljem, pärast pikka võitlust, esimene IOA Session oli planeeritud suvel 1961 kattu avatseremoonial iidse staadioni Olympia, mis oli välja kaevatud tänu algatusel Carl Diem, kes tagas kulud Projekti.

Rahvusvaheline Olümpiaakadeemia avati ametlikult 14 juunil 1961 ning menetluse esimese Session juhtisid Cleanthis Palaeologos direktor kehalise kasvatuse osakonna University of Athens, ja Saksa professor Lotz.

Aastast 1962 kuni 1990 akadeemilise ajaviidet Akadeemia koordineeris selle lõpus Dean, Otto Szymiczek, kelle panus Akadeemia oli hindamatu; koos professor Palaeologos, kes oli tehtud Aukonsul asepresident Akadeemia, nad kaardistatud käigus kolm aastakümmet, ja mõlemad pälvis kuldmedali ning Academy.The panus N. Nissiotis professor filosoofia religiooni, Samuti oli oluline roll teadusliku arengu IOA. Ta juhatas Akadeemia 1977. aastast kuni oma surmani 1986. aastal.

Esimesel kümnendil operatsiooni tegevuse IOA piirdusid International Session for Young osalistele. Alates 1970. aastast on IOA järk-järgult täiendavaid haridusprogrammid pühendatud küsimused olümpialiikumise. Tänapäeval on paljud erinevad üritused toimuvad igal aastal kohapeal Vana Olympia. Kuni 1966 osalejad elasid telkides ja istungid toimusid mändide all. Esimene hooned valmisid 1967. aastal ja nad on järk-järgult lisatakse spordirajatisi ja uued hooned. Uus Konverentsikeskus valmis 1994. aastal, tuues nüüdisaegse rajatised teenuse osalejat.

Tunnistades oma panuse humanistlik eesmärk teenib ja arengule olümpialiikumise on IOA pälvis Bonacosa Award 1961 ja 1970 ning Olympic Cup 1981.

VISIOON Uurida ja panuse tõhustamiseks Olümpism inimkonnale 21. sajandil

Rahvusvaheline Olümpiaakadeemia toimib multikultuurses interdistsiplinaarne keskus, mille eesmärk on uurida, rikastades ja edendada Olümpism. Vundament selline asutus on inspireeritud Vana Gümnaasium, mis kujundasid olümpiaideaal poolt harmooniliselt kultiveerimismaterjali keha, tahte ja vaimu.

Organisatsioon esimese olümpiamängude 21. sajandi Ateenas toimus kontekstis muutused rahvusvahelisel tasandil, mis mõjutavad iga aspekti inimese mõtlemise ja activity.We, meie kultuuri ja meie tsivilisatsiooni juba sisestatud suurem üleminekuperioodi, mis piltide maailma, et me ei tarvitanud antud muudab parajasti.

Omavahel seotud teadusliku, tehnoloogilise, majandusliku, poliitilise ja sotsiaalse arengu, mis iseloomustavad käigus inimlikkus kolmanda aastatuhande mõjutavad iga mõte, norm ja institutsioonide meie rahvusvahelise community.This dünaamiline laine samuti avab uued dialoogi jaoks tuleviku Olümpism. Pealegi, nagu võib näha läbi uuring selle vanusega pikk ajalugu, Olympic Ideaalne on alati käima ja moodustatud vastavalt laiema valitsevaid eri perioodidel aega.

Sündimus, jõukuse langus ja taassünd olümpiamängud on kõik olnud peegeldus laiemaid kultuurilisi tingimusi, mis kujundavad iga ajastu. Spekulatsioonid ja potentsiaali veel areneb välja olümpialiikumise on looduslikult tekkinud realiseerimise protsessi selline ideaalne.

"Olümpism" ju sõnu Pierre de Coubertin "ei ole süsteem, see on meeleseisund. See võib tungida mitmesuguseid esitusviisile ning ükski rassi või ajastu ei saa väita, et monopol seda ".

Rahvusvaheline Olümpiaakadeemia annab ainulaadse võimaluse üliõpilaste, õppejõudude, sportlaste, kunstnike ja ametnike üle kogu maailma, et vahetada mõtteid ja jagada seda "vaimset seisundit" Vana Olympia.

Mitmesuguseid koolitused, akadeemilisi programme ja süvauuringuid, mida pakutakse, kõik peaks olema suunatud teenindavad visioon Rahvusvahelise Olümpiakomitee Akadeemia uue sajandi uurida ja suurendada panust Olümpism inimkonnale.

MISSION MISSIOON Rahvusvaheline Olümpiaakadeemia

Eesmärgiks Rahvusvaheline Olümpiaakadeemia on luua rahvusvaheline kultuurikeskus Olympia, säilitada ja levitada Olympic Spirit, õppida ja rakendada hariduslikke ja sotsiaalseid põhimõtteid olümpismi ja teadusliku aluse Olympic Ideaalne kooskõlas põhimõtetega sätestatud vanad kreeklased ja taaselustajaid kaasaegse olümpialiikumise kaudu Baron de Coubertin algatusel. Missioon IOA on:

 1. Et toimida International Academic Keskus Olympic Studies, Haridus- ja Teadusministeerium.
 2. Tegutseda International Forum vabaks eneseväljenduseks ning ideede hulgast olümpiapere, haritlased, teadlased, sportlased, sport administraatorid, kasvatajad, kunstnike ja noorte maailma.
 3. Et viia kokku inimesi üle kogu maailma, on sõpruse ja koostöö.
 4. Et motiveerida inimesi kasutama kogemusi ja saadud teadmisi IOA produktiivselt, edendamisel olümpiaideaalid oma riigis.
 5. Et teenida ja edendada ideaalid ja põhimõtted olümpialiikumise.
 6. Koostööd ja abistavad National Olympic akadeemiad ja kõik muud asutused, mis on pühendatud Olympic Education.
 7. Täiendavalt uurida ja suurendada panust Olümpism inimkonnale.

Asukohad

 • Athens

  52, Dimitrios Vikelas Avenue, 152 33, Athens

 • Diethnis Olimpiaki Akadimia

  Diethnis Olimpiaki Akadimia, Kreeka

  Küsimused