Keystone logo
University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering

University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering

University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering

Sissejuhatus

Ehitus- ja keskkonnatehnika osakond asub Perugia ülikooli insenerilinnakus. Kool on hõlpsasti ligipääsetav auto, rongi, bussi ja minimeetriga ning asub rohelises keskkonnas kesklinnast mitte kaugel.

Üliõpilastele ja teadlastele on saadaval palju laboreid, sealhulgas struktuuridünaamika labor, veetehnika labor (üks maailma suurimatest) ja uhiuus konstruktsioonikatselabor.
Tsiviil- ja keskkonnatehnika osakond on kogu maailmas tuntud silmapaistvate uuringute poolest paljudes valdkondades, nagu maavärinatehnika, konstruktsioonide terviseseire, müüritise konstruktsioonide moderniseerimine, nutikad ja jätkusuutlikud materjalid, geotehnika, hüdroloogia ja hüdrotehnika. See sai Itaalia ministeeriumilt 2018. aastal tipposakonna tiitli.

Ülikoolilinnakus on raamatukogu, üliõpilaste kontor, kohvik ja söökla ning palju õpilastele mõeldud töökohti.

Ülikooli omadused

Struktuuritehnoloogiat peetakse Perugia ülikooli insenerilinnakus, mis on linna äärelinnas asuv kaasaegne struktuur, mis on jaotatud mitme insenerikooli vahel, kus on spetsiaalne raamatukogu, arvutusrajatised, laborid, toiduväljak ja spetsiaalne rongijaam. Oleme laia riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete võrgustiku geograafilises keskuses. Meie võrgustik hõlmab mitut riiki ja pakub palju võimalusi üliõpilasvahetuseks.

  Sisseastumised

  Registreerimisprotseduurid

  Pärast välisriigi kvalifikatsiooni hindamise eelprotseduure ja sisseastumist saate täita veebipõhise registreerimistaotluse ja jätkata sellega:

  • täitke registreerimistaotlus veebis, laadides üles kõik nõutavad dokumendid (loetletud allpool)
  • tasuge esimene osamakse PAGO PA kaudu
  • saatke e-kiri rahvusvaheliste üliõpilaste büroole. Lisateabe saamiseks võtke ühendust ülikooliga.

  Tähelepanu: kaheaastastele magistriõppe kursustele registreerumisel on vajalik kursuse poolt väljastatud nullaosta (vt allpool) omamine.

  Registreerimisprotseduurid, nagu kohustuslike dokumentide täitmine, esitamine ja halduskontroll, viiakse läbi veebipõhise eelmenetlusega.

  Pärast halduskontrolli lõpetatakse registreerimine. Kui olete registreerunud, peate minema oma kraadiõppe programmi üliõpilasbüroosse, et edastada originaaldokumendid, leppides kokku kohtumise dokumentide hindamiseks.

  Seega peavad kandidaadid kutsumisel kaasa võtma kõigi allpool loetletud dokumentide originaalkoopiad.

  Üliõpilasbürool on õigus kontrollida kõigi esitatud dokumentide ehtsust, samuti nõuda täiendavaid dokumente, mida peetakse vajalikuks esitatud kvalifikatsiooni õigsuse ja sisseastumisnõuete olemasolu kinnitamiseks.

  Kohustuslikud dokumendid registreerimiseks

  • kehtiv pass (või isikutunnistus, ainult ELi kodanikel);
  • fiskaalkood (teabe saamiseks vaadake lehekülge elukoha dokumendid);
  • mitte-ELi üliõpilastele, kellel on õppimise eesmärgil sissesõiduviisa: ülikooli sisseastumisviis, mille on välja andnud Itaalia diplomaatiline esindus (saatkond või konsulaat) riigis, kus kandidaadi elukoht on, ja koopia elamisloa kviitungist taotlus (infot teema kohta vaata lehelt residentuuri dokumendid);
  • Itaalias regulaarselt elavatele mitte-ELi kodanikele ja Marco Polo projektis osalevatele Hiina õpilastele: kehtiv elamisloakaart. Kui uuendate elamisloakaarti, vajate aegunud loa koopiat koos elamisloa taotluse postkontori kviitungite kviitungitega;
  • Kõik juba eelhinnatud välisriigi kvalifikatsiooni dokumendid, mis on loetletud lehel õppedokumentide loetelu
  • CIMEA akadeemilise kvalifikatsiooni võrreldavuse avaldus või väärtusdeklaratsioon diplomaatilise/konsulaaresinduse poolt, mis on pädev ENIC/NARICi võrgustiku territooriumi või väliskeskuste sertifitseerimise või (Lissaboni tunnustamise konventsiooni 55 allakirjutanud riigi puhul) Kirjavahetusteatis on allalaadimiseks saadaval ARDI andmebaasis (Automatic Recognition Database Italia);
  • Akadeemilise kvalifikatsiooni tõendamise avaldus CIMEA poolt. Kui kvalifikatsiooni tõendava riigi jaoks ei ole tõendamistunnistuse väljastamine võimalik, nõutakse kvalifikatsiooni enda legaliseerimist/apostillimist;
  • vajadusel tunnistus, mis tõendab itaalia keele oskuse taset, mis ei ole madalam kui CLIQ-ga määratud B2 ;
  • vajadusel tunnistus, mis tõendab inglise keele oskuse taset (täiesti inglise keeles õpetatavatele kraadiõppekursustele registreerumiseks).

  Nullaosta kaheaastaste magistriõppe kursuste jaoks

  Kui soovite registreeruda mõnele magistriõppe kursustele, millel on veebipõhisele "nullaosta" kandideerimise kord (vt kursuste loendi lehekülge) , peate enne registreerimistaotluse täitmist jätkama taotlusvormi veebis .

  • Sisestage SOL (Servizi On Line)
   • Kui te pole KUNAGI olnud Perugia ülikooli üliõpilane ja te pole kunagi SOL-OnLine'i sekretariaadis registreerunud, klõpsake nuppu "Registreerimine";
   • Kui teil on mandaadid (kasutajanimi ja parool) juba olemas, klõpsake "autentimine" ja logige sisse.
   • Täitke nullaosta taotlus SOL-i kaudu.

  Viisanõuded

  Välisriigis elavad Euroopa Ühenduse välised kodanikud peavad taotlema ülikooliõpingute/registreerimisviisat elukohariigi Itaalia diplomaatilises diplomaatilises esinduses ning neil peab olema juurdepääs teatud arvule viisataotlejatele ja välisriigi elanikele reserveeritud kohtadele.

  Viisa taotlemiseks peavad nad sisenema UNIVERSITALY portaali, et täita Internetis suhteline eelregistreerimistaotlus.

  Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

  Tähelepanu: Lõplik otsus õppimise eesmärgil viisa väljastamise kohta on diplomaatilise/konsulaaresinduse ainujurisdiktsioon. Kõrgkoolide poolt õppekursusele registreerumise eelsoovi rahuldamine ei tähenda automaatselt viisa väljastamist.

  Asukohad

  • Perugia

   Via G. Duranti, 93, Perugia, 06125, Perugia

   Küsimused