Keystone logo
University of Portsmouth MSc logistika ja tarneahela juhtimine
University of Portsmouth

MSc logistika ja tarneahela juhtimine

Southsea, Suurbritannia

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8100 / per year *

Ülikoolilinnakus

* Ühendkuningriigi/ Kanalisaarte ja Mani saare üliõpilastele/ELi elanikele | 18 300 naela aastas: rahvusvahelised üliõpilased

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Integreerige oma ärioskused matemaatilise analüüsiga kaasaegse operatiivkarjääri jaoks selle MSc logistika ja tarneahela juhtimise kraadiõppe kursusega. Saate uurida tarnijate, tootjate, jaemüüjate ja tarbijate vahelist teabevoogu ning leida viise, kuidas oma ettevõtte tegevust tõhustada ja tõhustada.

Töötate kvantitatiivsete andmete ja analüütiliste meetoditega, rakendate logistikatehnoloogia arenguid ja õpite professionaalsetest uuringutest, mis käsitlevad tegevusi ja tarneahela juhtimist. Teil on juurdepääs tööstusharu standardile vastavale tarkvarale, nagu Simul8, ning saidikülastustele ja juhtumiuuringutele, mis on koostatud elukutse probleemidest. Kavandate ja koostate isikliku uurimistööga seotud projekti, võib-olla koos tööstusliku partnerorganisatsiooniga, ning õpite koos õppejõududega, kes aitavad kaasa nii selle sektori akadeemilistele kui ka tööstuslikele vooludele.

Lõpetate kõigi logistika- ja operatiivjuhtimise karjääriks vajalike tööriistadega kas Ühendkuningriigis või kaugemalgi.

Selle kursusega saate alustada septembris või jaanuaris.

Kursuse tipphetked

 • Rakendage tarneahelas otsuste tegemisel tugevalt andmepõhiseid matemaatilisi mudeleid, et tuua kvantitatiivsed meetodid oma logistikakarjääri.
 • Uurige valdkonna põhiteemasid, sealhulgas logistika modelleerimist, tarneahela juhtimist ja strateegilist logistikat, kui arendate oma karjäärioskusi probleemide lahendamisel ja inimestevahelises suhtluses.
 • Kasutage meie arvutilaborites professionaalseid simulatsioonitarkvarasid ja statistikapakette.
 • Töötage reaalse elu juhtumiuuringute, suuremahuliste logistikaprobleemide või aktiivsete uurimisprojektide kallal ettevõtetes, mis teevad teie õppejõududega koostööd.

Akrediteeritud

See kursus on akrediteeritud Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) poolt. CILT-i akrediteeritud kursustel õppivad üliõpilased vabastatakse liikmelisuse akadeemilistest nõuetest. Logistika ja tarneahela juhtimise magistriõppe kursuse lõpetajad, kelle üldine keskmine läbimise hinne on üle 50%, võivad taotleda Chartered Membership (CMILT) liikmeks saamist, kui nad on omandanud vajalikud kogemused.

Sisseastumised

Teenused

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • MSc rahvusvahelise spordi ärijuhtimine
  • Lincoln, Suurbritannia
 • MSc juhtimine inimressurssidega
  • Lincoln, Suurbritannia
 • MSc haldamine koos projektijuhtimisega
  • Lincoln, Suurbritannia