Keystone logo
© BIMM University
University of Roehampton London

University of Roehampton London

University of Roehampton London

Sissejuhatus

Tere tulemast Roehamptoni ülikooli

Muutame elusid, aidates oma õpilastel arendada enesekindlust, teadmisi ja väärtusi, mida nad vajavad edukaks ja täisväärtuslikuks eluks. Toodame maailmatasemel teadusuuringuid, mis aitavad meil maailma mõista ja paremaks muuta.

Meie ülikoolilinnak

Meil on ilus 54-aakrine parkmaa ülikoolilinnak koos ajalooliste ehitistega kaasaegsete tipptasemel rajatiste kõrval, sealhulgas uhiuue moodsa raamatukoguga. Meie ülikoolilinnak aitab meil pakkuda oma õpilastele tihedat kogukonnatunnet ja rahulikku keskkonda, kus õppida ja elada.

Meie roheline ülikoolilinnak asub Edela-Londoni südames, Putney ja Hammersmithi lähedal ning Londoni kesklinnast hõlpsasti kättesaadav. Meie juures õppimine annab teile mõlemast maailmast parima: kogukondlik tunne on traditsiooniline ülikoolilinn ning kultuur ja ööelu ühes maailma suurimas linnas.

121447_121342_GroveHouse.jpg

Miks just Roehampton?

Kui liitute Roehamptoniga ...

 • teid tervitatakse tihedalt seotud kogukonnas, mitte aga umbisikulises asutuses
 • teile õpetavad akadeemikud, kes on kirglikud selle vastu, mida nad õpetavad, ja on oma ala asjatundjad
 • õpid kaunil ülikoolilinnakul, mis inspireerib sind
 • saate osa 175-aastasest ajaloost ja traditsioonist, mille üle tunnete uhkust

Kui meie juures õppite ...

 • arendate oma oskusi ja muutute enesekindlamaks selles, milleks olete võimeline
 • teil on võimalus kaasa lüüa, leida uusi huvisid ja arendada oma võimeid väljaspool akadeemilisi õpinguid
 • saate oma üliõpilaskomiteede ja juhirollide kaudu kujundada seda, kuidas me ülikooli juhime
 • teie vaated aitavad mõjutada teid õpetamisviisi ja teile kättesaadavaid teenuseid

Kui lõpetate Roehamptoni kraadi ...

 • siis olete oma võimetes kindlam ja olete valmis soovitud karjääri tegema
 • olete väga töövõimeline, suudate kohaneda väljakutsetega, millega võite silmitsi seista, ja suudate töötada inimestega kõigil elualadel
 • liitute meie kasvava vilistlaste võrgustikuga, kes elavad ja töötavad üle kogu maailma, mis tähendab, et olete alati osa Roehamptoni kogukonnast.


Töökohaks ja eluks ettevalmistamine

Meie inspireerivad loengud töötavad nende õppeainete eesotsas ja on kirglikud õpetatavate ees. Te käsitlete reaalainete probleeme kogu õpingute vältel ja omandate oskused, mida tööandjad soovivad.

Te arendate neid omadusi - loovust, kohanemisvõimet ja enesekindlust -, mis aitavad teil karjääri ja homse töökoha jaoks valmistuda.

Samuti usume, et ülikoolikogemus on midagi enamat kui valmistab teid ette edukaks karjääriks. Roehamptonis õppimine aitab teil saada enesekindlaks, ümaraks inimeseks, kellel on võime töötada igasuguse taustaga inimestega ja kes on varustatud ükskõik millises suunas, mille elus valite.

Teil on kogu õpingute vältel võimalus liituda meie õitsva üliõpilaskonnaga, sportida ja muusikat mängida, vabatahtlikuna tegutseda ja meiega koos veedetud aega maksimaalselt kasutada.

Asukohad

 • London

  Roehampton Lane, SW15 5PU, London

Küsimused