Keystone logo
University of Roehampton London MA haridusjuhtimises ja juhtimises
University of Roehampton London

MA haridusjuhtimises ja juhtimises

London, Suurbritannia

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 14 950 / per year *

Ülikoolilinnakus

* September 2022: Ühendkuningriigis 7850 naela aastas. 14 950 naelsterlingit aastas ELi ja rahvusvahelisel tasandil

Sissejuhatus

Froebeli kolledž ja Roehamptoni hariduskool põhinevad Froebeli põhimõtetel, mis hõlmavad kohustust tegeleda inimeste heaoluga isiklikult, hariduses ja nende kogukondades. Selle magistriprogrammi eesmärk on tugevdada õpilaste teadlikkust sotsiaalsetest ja kogukondlikest mõjudest, mis mõjutavad meie kogukondade juhtide ja organisatsioonide ideid, raamistikke ja tavasid.

Selles programmis kajastuvad ülikooli pühendumus kriitilisele mõtlemisele, võrdsusele, mitmekesisusele, kaasamisele, vastutustundlikule kodakondsusele ja juhtimisele. See pakub võimalusi tegeleda ajakohaste teadusuuringutega paljudes küsimustes ja praeguste hariduse juhtimise ja juhtimisega seotud mõtteviiside kohta. Keskendutakse kohalikule, riiklikule ja ülemaailmsele, kõik moodulid tuginevad õpilaste mitmekesisusele, mitmekesistele kogemustele ja teaduskirjandusele, et arendada teaduspõhist arusaama juhtimisest ja juhtimisest erinevates sotsiaalsetes ja hariduslikes kontekstides.

Õpid juhtimist ja juhtimist hariduskontekstis rahvusvahelisest vaatenurgast, et arendada oma teadmisi, arusaamist ja praktikat. Täpsemalt hõlmavad moodulid selliseid aspekte nagu õpetamise ja õppimise juhtimine, personali ja meeskondade arendamine, organisatsiooni teooria ja strateegia. Need moodulid kasutavad inimestele keskenduvat lähenemisviisi, et mõista üksikisikute ja meeskondade ning laiemate rühmade, näiteks personali, organisatsiooni enda ja kaugemate rühmade keerukust.

Programm võimaldab teil spetsialiseeruda konkreetsetele huvipakkuvatele valdkondadele, andes valiku oma ülesande ja väitekirja teemade osas, nii et teie uuring on vahetu tähtsusega ja valmistab teid ette teie edasiseks arenguks praktiku ja teadlasena.

Kui olete praegu kõrgemal juhtival positsioonil, võib teie jaoks olla võimalik spetsiaalne marsruut sõltuvalt teie kogemustest ja kursustest, mis on läbitud sellistes organisatsioonides nagu National College for Teaching and Leadership.

Hariduse juhtimise ja juhtimise magistriõppe põhiaspektiks on uurimistöö läbiviimine. Õpid põhioskusi ja kontseptsioone akadeemilises uurimistöös ning oma erialase uurimistöö planeerimisel. Teie uurimistöö vormistatakse väitekirjana, et kriitiliselt uurida ja arendada teadmisi teie uuringu jaoks olulise probleemi või küsimuse kohta.

Sellel programmil on rahvusvaheline profiil ja see koondab kraadiõppe üliõpilasi üle kogu maailma.

Õppekava

Aktuaalset

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Küsimused