Keystone logo
University of Roehampton London MFA koreograafias
University of Roehampton London

MFA koreograafias

London, Suurbritannia

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 23 016 / per course *

Ülikoolilinnakus

* September 2022: 12 714 naela Ühendkuningriigis. 23 016 naela EL-i ja rahvusvaheliste jaoks. Tasud on selle kursuse kogumaksumus ja hõlmavad nii 1. kui ka 2. aastat

Sissejuhatus

Kui olete tärkava või kogenud koreograaf, aitab see MFA kursus teil täiustada oma kunstipraktikat, edendades teie loomingulisi, tehnilisi ja esinemisoskusi. Programm sisaldab tehnikatunde, koreograafia töötubasid, laboratoorseid seansse, dialoogi, kirjutamist ja refleksiooni. Teid julgustatakse katsetama ja riske võtma mitmetes isejuhitavates koreograafilistes projektides, mis aitavad teil tööde portfelli välja töötada.

Teid toetab kogenud personali juhendamine ja õpetamine meie kaasaegsetes stuudiotes ja hästi varustatud etendusteatris. Õppige suurte kogemustega ettevõttesiseste ja külaliskunstnike ja juhendajatega koos eakaaslaste loomingulise kogukonnaga.

Esimesel aastal läbite kohustusliku õpetatava mooduli Teadmiste viisid, mida jagatakse kahe kohustusliku programmispetsiifilise mooduliga (koreograafia ja tantsupraktika), mis on mõlemad aasta pikkused. Teadmiste viisides tutvustatakse teile uurimismeetodeid, sealhulgas etnograafiat, tantsuanalüüsi ja praktikat uurimistööna. Koreograafias kasutatakse koostööl põhinevat ja konstruktiivset laborikeskkonda, mis võimaldab teil uurida oma olemasolevat koreograafilist praktikat. Tantsupraktika annab teile raamistiku liikumispotentsiaali uurimiseks, kasutades erinevaid lähenemisviise ja tehnikaid.

Teisel aastal on teie huvidele vastavate moodulite vahel paindlikum valida koos põhimooduliga nimega koreograafiline lõputöö. Selles moodulis on teil sõltumatu koreograafiline nägemus, kasutades originaaluuringuid, mida toetavad õpetused, vastastikused eksperdihinnangud ja avatud proovid.

Kool on koduks rahvusvaheliselt tunnustatud tantsuuuringute keskusele, mis keskendub tantsu kui kultuurilise ja kunstilise väljenduse kui teatrietenduse uurimisele ja kaugemalegi. Seminaride, foorumite ja konverentside kaudu, kuhu on kaasatud töötajad ja rahvusvahelised kutsutud külalised, toetab keskus mõjuvat uurimiskultuuri.

Samuti on meil suurepärased sidemed tantsukompaniide ja loominguliste organisatsioonidega. Londoni elavast tantsustseenist hõlpsasti ligipääsetavas ülikoolilinnakus on suurepärased stuudiod ja kaasaegne teater tantsutudengitele.

Sisseastumised

Õppekava

Aktuaalset

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Küsimused