Keystone logo
University Of Rouen

University Of Rouen

University Of Rouen

Sissejuhatus

University Of Rouen Normandia University Of Rouen ( URN ) on enam kui 30 000 üliõpilase ja 40 uurimisüksusega Normandia õpetamises ja uurimistöös juhtiv roll. Oleme seotud piirkondlike õppe- ja teadusklastritega ning edendame piirkondadevahelist teadustegevust, arendades üleriigiliselt ja rahvusvaheliselt tuntud teaduspartnerlusi. Seetõttu osaleme partnerluses üle 40 riigiga paljudes rahvusvahelistes projektides.

Multidistsiplinaarse asutusena on University Of Rouen Normandia University Of Rouen pühendunud kõrghariduse kõigile kättesaadavaks tegemisele ja kohaliku majandusliku ja sotsiaalse arengu edendamisele.

Meil on Normandias seitse ülikoolilinnakut, kus on kokku 12 teaduskonda, instituuti ja kooli.

Normandia University Of Rouen üks peamisi strateegilisi valikuid on olnud anda meie õppe- ja teadustegevusele rahvusvaheline haare. Seetõttu on meie rahvusvaheliste suhete ja koostöö büroo alustanud rahvusvahelistumiskava koostamist ja väljatöötamist.

Teadmisi soodustav teadustöö on Normandia University Of Rouen üks kahest põhitegevusest. See käib käsikäes õpetamisega kogu üliõpilaste kursuste vältel ja aitab kaasa kõrghariduse ja teadusasutuste prestiižile. Meie partnerlus Charles-Nicolle'i ülikoolihaiglaga ja pühendumus Charles-Nicolle fondile, mis võimaldab Normandia haiglatel kasutada uuenduslikke tervishoiuuuringute seadmeid, on suurepärane näide.

Asukohad

  • Mont-Saint-Aignan

    Mont-Saint-Aignan, Prantsusmaa

    Küsimused