Keystone logo
University Of Sannio Bioloogia magister
University Of Sannio

Bioloogia magister

Benevento, Itaalia

Request duration

Itaalia keel

Request pace

Request application deadline

Oct 2023

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Bioloogia magistrikursus, mis kuulub L-6 bioloogiaklassi, kestab kaks õppeaastat. Kõigil bioloogiateaduste ja (L-13) ning biotehnoloogia (L-2) bakalaureusekraadi ja sellega seotud kraadiõppe lõpetanutel on juurdepääs bioloogia magistrikursusele.

Kvalifikatsiooni omandamine hõlmab 120 ülikoolide ainepunkti (CFU) omandamist.

CFU kavandatud tegevused hõlmavad esiõpetust, abistavaid laboritegevusi, individuaalpraktikat või praktikategevust laborites ka väljaspool University Of Sannio Itaalias ja välismaal, et valmistada ette algne eksperimentaalne lõputöö.

Bioloogia magistrikursus on korraldatud kaheks erinevaks õppekavaks: 1) biosanitaar- ja 2) toiduressursid ja toitumine. Biosanitaarse õppekava hariduseesmärkide hulka kuulub lõpetajate ettevalmistamine, kes oma karjääri lõpus suudavad ühendada põhjaliku bioloogilise kultuuri põhjaliku teadusliku ja operatiivse ettevalmistusega bio-sanitaaralaste teadusuuringute ja diagnostika praktikas . Selle kursuse eesmärk on omandada asjakohased teadmised erialadest bio-sanitaar-, biomolekulaarses ja arenenud analüüsimeetodites.

Toiduressursside ja toitumise õppekava eesmärk on koolitada sõltumatut professionaalset isikut, kellel on spetsiaalsed teadmised ja oskused toidu ja toitainete valdkonnas ning kes on seetõttu võimeline hindama ka toidu koostist, toiteväärtust, funktsionaalset efektiivsust ja sobivust inimtoiduks. populatsioonide või populatsioonide rühmade üle- või alatoidmisega seotud aspektidena. Selle suuna eesmärk on ka inimeste toidule ja toitumisele rakendatavate uute tehnoloogiate omandamine selge ja integreeritud lähenemisviisi kaudu tervisele.

Bioloogia eriala lõpetanud saavad seega täita iseseisvalt täidetavaid kõrge vastutusega rolle põhi- ja rakendusbiomeditsiiniliste uuringute, inimeste toitumise, analüütiliste protsesside juhtimise ja juhtimise valdkonnas molekulaar-diagnostiliste struktuuride kontekstis farmaatsia, biotehnoloogia edendamine ja arendamine ning lõpuks teaduse levitamine.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • Magister bioloogias
    • Arlington, Ameerika Ühendriigid
  • MS arvutusbioloogias
    • Pittsburgh, Ameerika Ühendriigid
  • MSc ökoloogias ja säästvas arengus
    • Linköping, Rootsi