Keystone logo
University Of Santo Amaro

University Of Santo Amaro

University Of Santo Amaro

Sissejuhatus

Ülikool Santo Amaro - Unisa on üks Brasiilia hinnatumaid kõrgkoole, kes on haridusstsenaariumis eelisseisundis alates 1968. aastast, mil alustasime tegevust kirjade, pedagoogika, matemaatika, füüsika ja peamiselt Meditsiin, tänapäevani üks populaarsemaid riigis.

Meie ajalugu algas vajadusega rajada São Paulo linna esimene kõrgharidusasutus Santo Amaro piirkonna suurele elanikkonnale. Siis ühendasid mõjukad spetsialistid, näiteks õpetajad, ärimehed, hambaarstid, arstid ja poliitikud, et luua FASA - Faculdades de Santo Amaro. 1994. aastal sai meist ülikool ja hakati kutsuma Unisaks.

See tee kinnistab meid tipptaseme ülikoolina. Selle etenduse peegeldus läbib kõiki meie tegevusi, eriti 2005. aastal, kui meie esimene klass edastati satelliidi kaudu, tähistades kaugõppe kursuste pakkumises teedrajavat vaimu.

Diferentseeritud õpetamismudeliga paistame silma selle eest, et stimuleerime praktikat sotsiaalse vastutuse alaste tegevuste kaudu, tugeva tulemusega koos kogukonnaga välja töötatud uurimis- ja laiendusprojektides. Teadmiste levitamine ja nende taastamine elanikkonna kasuks on üks meie peamisi kohustusi.

Oleme kohal kogu Brasiilias. São Paulo osariigis on neli ülikoolilinnakut ja üle 300 uue hariduse tugikeskuse, mis pakuvad kaugõppekursusi kogu Brasiilias.

Praegu pakub Unisa sadu näost näkku ja kaugkursusi, sealhulgas bakalaureuse-, magistri- ja täiendkursusi. Nii oleme saanud traditsiooniliste ja kvaliteetsete institutsioonidena Brasiilia erinevatesse linnadesse, kus tegutseme, mis on pühendunud loovate talentide, ettevõtjate ja transformaatorite koolitamisele.

Asukohad

  • Jardim das Imbuias

    Rua Professor Enéas de Siqueira Neto,340, 04829-300, Jardim das Imbuias

    Küsimused