Keystone logo
© The University of Fredericton
University of Saskatchewan

University of Saskatchewan

University of Saskatchewan

Sissejuhatus

Saskatooni südames, Lepingu 6 territooriumil ja Métise kodumaal on University of Saskatchewan (USask).

USask on Kanadas üks suurimaid teadustöömahukaid ja meditsiiniarstiprogramme ning on koduks maailma juhtivatele teadusuuringutele ülemaailmse tähtsusega valdkondades, nagu vesi ja toiduga kindlustatus. Uuringut ja avastamist parandavad meie silmapaistvad rajatised, sealhulgas Kanada valgusallika süntrootron, VIDO-InterVac, ülemaailmne toiduainetega kindlustatuse instituut, ülemaailmne veekaitse instituut ja Sylvia Fedoruki tuumainnovatsiooni keskus.

Meie ülikooli plaani järgi: Ülikool maailmas vajab koostööd, teeme koostööd eri valdkondade vahel ja meie kogukondadega, et leida loomingulisi lahendusi kõige pakilisematele globaalsetele väljakutsetele. Meie lõpetajad, kes on tunnustatud oma tugeva tööeetika, leidliku olemuse ja otsustusvõime poolest, on juhtivad muutused siin kodus ja kogu maailmas.

Saskatoonis asuvad meie peamised ülikoolid toetavad meie uuringute ja töö interdistsiplinaarset tähelepanu, sealhulgas Gordon Oakes Red Bear'i üliõpilaskeskust, kultuuridevahelist kogumispaika, mis aitab integreerida põlisrahvaste kultuuri ülikoolilinnakus ja terviseteaduste hoone, mis sisaldab kaheksa terviseteaduse valdkonda praktilises õpikeskkonnas.

USask õpilased tulevad üle kogu maailma ja võivad saada osa USask perekonnast Saskatchewani kogukondades, kus pakume mitmesuguseid programme, alates sissejuhatavatest klassidest kuni täieliku kraadiõppe programmidesse mõnes erialas.

Asukohad

  • Saskatoon

    University of Saskatchewan, S7N, Saskatoon

Küsimused