Keystone logo
University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

Sissejuhatus

College of Arts & Sciences on USF Peterburi suurim kolledži, mis pakub laia valikut akadeemilisi programme. Kolleegium on pärand pakkudes programme tipptasemel õpilasekeskne atmosfääri. Maailmaklassi uurimistööks ja loominguliseks tegevus toimub ühes kaunimas suurlinna ülikoolilinnakud USA Võtke aega, et uurida meie poolt pakutavat, kus "maailma tunneb oma kraadi ja teie professorid teavad su nime."

College of Arts and Sciences missioon

Kehastavad põhimõtete ja tegevuse teadusmahukat vabade kunstide kolledži, kus meie lõpetajad on hästi koolitatud nende erialade ja seega valmistada lõpetanud kutsekoolid. Meie õpilased on oskusi, laia väljavaated ja kodanikuteadlikkusega, mis annab neile kaasatud ja tootlikumad kodanikele. Ühesõnaga, meie õpilased on tunnistatud kodaniku teadlased.

Unit Goals / Strateegiad

  1. Tee märkimisväärne ja tähenduslik panuse käimasolevaid dialooge meie akadeemilises valdkonnas; 2. Oodata meie üliõpilastele ja kraadiõppurid tegeleda uurimis - võimaluse korral koostöös teaduskonna; 3. Kasvatada jõuline kunsti kultuuri andekate ja mitmekesine õppejõud ja üliõpilased, säilitades väikestes klassides ja juhendamist nendele üliõpilastele, oleme; 4. Soodustada vaba arutelu, edendab kriitilist mõtlemist, nõudlus, et meie õpilased kirjutada, ja kui võimalik, töötada üleselt; 5. Algatada ja laiendada kraadiõppe programme ning arendada formaalse akadeemilise sidemed teiste kraadiõppe programmide raames University of South Florida süsteem; 6. Tutvustage osana mosaiik õppimise kogemusi USFSP, kodanikkonnaga, teenindus õppimise ja töökogemuse klassidesse, kui see on asjakohane.

Dean Biafora tervitus

Tere ja tänan teid huvi meie lõpetaja pakkumisi at University of South Florida Peterburi (USFSP).

Nagu dünaamiline teadus-aktiivne institutsioon, USFSP College of Arts & Sciences pakub maailmatasemel teadlased ja personaliseeritud reaalse maailma kogemus kultuuriliselt elav, linna-, rannapiirkond kogukonnas. Meie Üliõpilaskond on mitmekesine; peegeldades demograafia piirkonna, riigi ja rahva.

Meie eristada teaduskonna tunnustatakse kohalikke, riiklikke ja kogu maailmas oma tipptasemel teadusuuringute ja stipendiumi. Meie paindlik programmid on mõeldud, et rahuldada õpilaste-st täielikult on-line kraadi digitaalne ajakirjanduse ja meedia Studies on käed-teadus keskendunud psühholoogia kraadiõppe programmi.

Ma kutsun teid, et jõuda Graduate Program direktor programmi oma huvi rohkem teada saada.

Meie lugu USFSP jätkuvalt kirjutada ja me oleme põnevil, et kutsuda teid olema osa meie tulevikust. Liitu meiega uurimisel, mis on kraadiõppe ja teadustöö University of South Florida Peterburi.

Asukohad

  • Saint Petersburg

    USF St. Petersburg 140 7th Avenue South, 33701, Saint Petersburg

    Küsimused