Keystone logo
University of Southern California USC Herman Ostrow School of Dentistry

University of Southern California USC Herman Ostrow School of Dentistry

University of Southern California USC Herman Ostrow School of Dentistry

Sissejuhatus

Tere tulemast USC Herman Ostrowi hambaravikooli! Alates 1897. aastast on Ostrowi hambaravikool kujundanud andekad õpilased silmapaistvateks hambaarstideks ja hambahügienistideks. Meie väljakutsuv kliiniline haridus ja ekspertide õppejõud annavad tulevastele suuõõne tervishoiutöötajatele oskused, mida nad vajavad, et saada parimaks. Hambaarstide ja hambahügienistide poole pöördutakse järjekindlalt kui kõige usaldusväärsemate ja lugupeetumate spetsialistide poole, kes teenivad avalikkust, ja meie lõpetajad on osa põhjusest. Ostrow mitte ainult ei koolita suurepäraseid raviarste, vaid pakub ka spetsialiste, kes teenivad oma patsientide usaldust, andes alistumatut pühendumist eeskujulike eetikanormide järgimisele. Meie lõpetajad teenivad ka kolleegide austust, võttes organiseeritud hambaravikogukonnas aktiivseid juhirolle kohalikult rahvusvahelisele tasemele.

Lisaks pakub meie mitmekülgne teadustegevus õpilastele paljusid võimalusi oma hariduskogemuste sügavuse ja laiuse maksimeerimiseks. Ostrow on koduks suulise ja kraniofatsiaalbioloogia, tüvirakkude teaduse, biofilmi uuringute, kliiniliste uuringute ja muu kõige eredamale nimele. Paljud meie üliõpilased kasutavad seda rikkalikku teaduskeskkonda ära, viies oma hambaarsti hariduse laborisse ja ilmutades hambaravi viimaste arengute taga oleva teaduse sügavat hindamist.

Ostrow on tuntud ka oma kogukonna teavitamispüüdluste poolest. Meie üliõpilased, õppejõud, töötajad ja vilistlased pakuvad suuhooldusteenuseid ja haridust tuhandetele abivajajatele nii rahvusvahelistes piirides kui ka siin Los Angeleses. Vähem õnnelike eest hoolitsemine ei aita mitte ainult haavatavatele elanikkonnarühmadele, vaid pakub ka meie õpilastele väärtuslikke kliinilisi kogemusi ja innustab püsivalt pühenduma teenustele.

Asukohad

  • Los Angeles

    West 34th Street,925, 90089, Los Angeles

    Küsimused