Keystone logo
© The University of St Andrews
University of St Andrews

University of St Andrews

University of St Andrews

Sissejuhatus

St Andrews on ainulaadne ja kütkestav koht ning ülikool on selle võlu võtmeosa. Seitse sajandit ajalugu seob õpilasi linnaga, mis viib iidse ja samas tänapäevase õppeasutuseni.

Neil, kes on huvitatud St Andrewsi külastamisest või kolimisest, soovitame heita pilk linnainfole, mis kirjeldab kohalikule kogukonnale avatud ruume ja võimalusi. Allolevatest jaotistest leiate teavet ka ülikooli juhtimise, ajaloo ja tulevikustrateegia kohta.

Ülikooli omadused

St Andrewsis on rohkem kui 4000 voodikohta ja fantastiline valik majutusvõimalusi igale maitsele ja eelarvele. Tulevased üliõpilased võivad olla kindlad, et leiavad õpingute ajal sobiva majutuse.

Eluruumid

Ülikool pakub laias valikus majutusvõimalusi, mis sobivad erinevate üliõpilaste elustiiliga, olenemata sellest, kas soovite toitlustatud toite või kööki endale, toakaaslasele või eraldi magamistuba.

  Sisseastumised

  Riiki sisenemise nõuded

  University of St Andrews pakub mitmesuguseid paindlikke sisenemisvõimalusi, et tagada meie uksed kõigile üliõpilastele avatud, sõltumata taustast või isiklikest asjaoludest.

  Kuigi sissepääs St Andrew's on konkurentsivõimeline, tunnustame me mitmeid erinevaid kvalifikatsioone ja võtame arvesse teie taotluse kõiki aspekte, sealhulgas konteksti, avaldust ja viiteid. Hinded üksi ei taga teile sissepääsu ja tegelikud pakkumised võivad olla kõrgemad või madalamad kui iga programmi jaoks nõutavad loetletud miinimumhinded.

  Teavet meie sisseastumisnõuete kohta leiate akadeemilise sisenemise selgitusest ja Ühendkuningriigis asuvad taotlejad saavad kasutada meie indikaatorit, et näha, millist sisseastumisnõuete kogumit nad peavad vaatama. Kõik väljaspool Ühendkuningriiki asuvad taotlejad peaksid vaatama meie standardseid akadeemilise sisenemise nõudeid.

  Ülikool pakub ka alternatiivseid sisseastumisviise taotlejatele, kes on pärit piirkondadest, kus meile laekub vähe avaldusi ja kes ei saa vajalikke hindeid, või neile, kes naasevad pärast pikemaajalist haridusteed.

  Inglise keele nõuded

  University of St Andrews tervitab üliõpilasi üle kogu maailma. Tagamaks, et kõik meie õpilased saaksid oma valitud programmist täit kasu saada, peavad taotlejad tõendama oma võimet tõhusalt inglise keelt rääkida ja kirjutada.

  Inglise keele nõuded ja tõendite tüüp, mida peate esitama, sõltuvad sellest, kas taotlete eel-, bakalaureuse- või magistriõppe programmi.

  Viisanõuded

  Välistudengid vajavad Ühendkuningriigis elamiseks ja õppimiseks viisat. See, kas vajate viisat või mitte, ja millist tüüpi viisat vajate, sõltub teie kodakondsusest ja kursuse pikkusest.

  Külastavad akadeemikud, teadlased ja teadlased peaksid enne viisataotluse esitamist võtma ühendust ülikooli personali immigratsioonimeeskonnaga, et saada viisanõustamist.

  Stipendiumid ja rahastamine

  St Andrews on pühendunud parimate õpilaste ligimeelitamisele, olenemata rahalisest olukorrast. Stipendiumid premeerivad akadeemilist tipptaset ja on mõeldud selleks, et aidata üliõpilastel ülikoolis viibimise ajal end ülal pidada.

  Pagulasstaatuse, humanitaarkaitse, kaalutluspuhkuse ja varjupaigataotleja staatusega taotlejaid julgustatakse taotlema rahalise toetuse stipendiume. Teie õppemaksu staatus määrab, millised stipendiumid on teile saadaval.

  Stipendiumide ja rahastamise kataloog pakub ülikooli pakutavate rahastamisvõimaluste otsitavat kataloogi tasude, elamiskulude, reiside ja algatuste osas.

  University of St Andrews pakub igal aastal palju kraadiõppe stipendiume. Rahastust otsivatele kraadiõppuritele on saadaval ka vahendid, sealhulgas võimalused väljaspool ülikooli. Arvestage aga sellega, et ülikoolikoha pakkumisega ei kaasne rahalise toetuse garantiid.

  University of St Andrews pakub kraadiõppe stipendiume ja muid rahalisi auhindu. Neid võib korraldada lisaks välisele rahastamisele või valitsusasutuse auhindadele. Need võivad hõlmata ka (täielikult või osaliselt) õppemaksu, ülalpidamist (elamiskulud, sealhulgas majutus) või mõlemat.

  Stipendiumid on saadaval akadeemiliste teenete ja rahalise vajaduse alusel. Stipendiumid on saadaval nii kodu- kui ka välismaise tasu staatuse jaoks. Stipendiumimeeskond soovitab iga auhinna tingimused hoolikalt läbi lugeda ja taotleda erinevaid rahastamisallikaid.

  Kraadiõppe stipendiumid

  Kraadiõpe on investeering teie intellektuaalsesse arengusse ja karjääripotentsiaali. University of St Andrews annab stipendiume, et aidata võimalikult paljudel üliõpilastel kõrghariduses jätkata.

  Stipendiumi saadavus võib sõltuda teie õppevaldkonnast või tasu staatusest (näiteks sellest, kas olete kodu- või välisõpilane).

  Asukohad

  • Saint Andrews

   St Katharine's West The Scores, KY16 9AJ, Saint Andrews

  Küsimused