Keystone logo
University of Sussex MA kriminoloogias ja kriminaalõiguses
University of Sussex

MA kriminoloogias ja kriminaalõiguses

Brighton, Suurbritannia

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

01 Sep 2024

Sep 2024

GBP 10 500 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 10 500 naela aastas täiskohaga kodu, Kanalisaarte ja Mani saare üliõpilaste puhul | 21 500 naela aastas täistööajaga rahvusvahelistele üliõpilastele

Sissejuhatus

Avastage kriminoloogia ja kriminaalõiguse teemade põnev segu ning käsitlege tänapäevaseid põhiküsimusi ja arutelusid. Kriminoloogiateooriat ja -poliitikat uurides näete, kuidas kontseptuaalseid raamistikke saab kasutada kuritegevusele ja ühiskonnale mõtlemisel.

Meie magistriõppe aluseks on meie teadusteadmised sellistel teemadel nagu:

  • seksuaalne vägivald
  • terrorism
  • vanglad ja karistused
  • kultuuriline kriminoloogia
  • eksistentsiaalne kriminoloogia.

Teid õpetavad eksperdid, kes kujundavad kriminoloogia ja kriminaalõiguse uuringute valdkonda. Nende uusimad arusaamad ja uuringud toetavad kursuse sisu. Kursus tugineb ka Sussexi õigusteaduskonna teadmistele. See aitab teil arendada interdistsiplinaarset vaatenurka ja mõista probleeme erinevates kontekstides.

Õppides elavas intellektuaalses keskkonnas, on teil võimalus suhelda teiste õpilastega üle maailma. Nende võrkude globaalne perspektiiv on väärtuslik ka pärast kooli lõpetamist.

Mõistame, et otsustamine, kus ja mida õppida, on väga oluline otsus. Teeme kõik mõistlikud jõupingutused, et pakkuda teile selles prospektis kirjeldatud kursusi, teenuseid ja rajatisi. Kui meil on aga vaja teha olulisi muudatusi, näiteks valitsuse või regulatiivsete nõuete tõttu või ettenägematute personalimuudatuste tõttu, anname teile sellest esimesel võimalusel teada.

Aktuaalset

Õppekava

Sisseastumised

Programmi õppemaks

Stipendiumid ja rahastamine

Kooli kohta

Küsimused