Keystone logo
University Of Tennessee Health Science Center

University Of Tennessee Health Science Center

University Of Tennessee Health Science Center

Sissejuhatus

UTHSC väärtustab tipptaset, hoolivust, austust, tervislikku võrdsust, terviklikkust, mitmekesisust ja teadmisi.

University Of Tennessee Health Science Center missiooniks on üleriigiline, avalik ja akadeemiline tervishoiusüsteem tuua terviseteaduste eeliseid inimeste tervise saavutamisele ja säilitamisele, keskendudes Tennessee ja selle piirkonna kodanikele. , jätkates hariduse, teadusuuringute, kliinilise ravi ja avalike teenuste integreeritud programmi. UTHSC annab oma teaduskonna, personali ja mittetulundusühingute teaduskondade praktikarühmades tööd rohkem kui 6000 inimesele. See panustab Tennessee majandusse enam kui 4 miljardit dollarit.

1911. aastal käivitas Tennessee ülikool oma Memphise ülikoolilinnaku, pühendades selle ainult terviseteaduste haridusele ja teadustööle. Meditsiini, hambaravi ja farmaatsia seemneprogrammid õitsesid kiiresti ning mõne lühikese aasta jooksul algatati uued programmid tervishoiutöötajate, tervishoiuteaduste lõpetajate ja õenduse alal. Kõigist neist programmidest kasvas omaette kolledž.

Aastal 1963 sai TÜ meditsiinikeskuses asuv TÜ meditsiinikool Knoxville'is TÜ terviseteaduste keskuse osaks. 1974. aastal liitus UTHSC süsteemiga TÜ meditsiinikolledž Chattanoogas, mis asub Erlangeri tervishoiusüsteemis.

Asukohad

  • Knoxville

    Knoxville, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused