Keystone logo
© University of Texas Arlington
University of Texas Arlington

University of Texas Arlington

University of Texas Arlington

Sissejuhatus

Avasta Mavericki faktor!

Texase ülikool Arlingtonis on kõikehõlmav teadus-, õppe- ja avalik-õiguslik asutus, mille missiooniks on teadmiste edendamine ja tipptaseme saavutamine. Akadeemiliste, praktika- ja uurimisprogrammide kaudu saavad meie õpilased reaalse maailma kogemusi, mis aitavad neil panustada oma kogukonda ja lõpuks ka maailma. Meie ülikoolilinnak on 420 aakri suurune ja sisaldab enam kui 100 hoonet ja tipptasemel rajatisi. Asume Dallase-Fort Worth Metroplexi südames ning suudame pakkuda paindlikke ja uuenduslikke haridusvõimalusi.


Maailmatasemel tippülikool

UTA on kasvav Carnegie Research-1 "kõrgeim uurimisaktiivsus", mis on pühendunud elukvaliteedi avastamisele, uuenduslikule juhendamisele ja hoolivate kogukonna kaasamisele.

USA uudiste ja maailmaraporti edetabel „Parimate magistrikoolide edetabel sisaldab UTA enam kui 20 kraadiõppe programmi. Meie kõrgelt hinnatud akadeemilised programmid meelitavad kohale parimaid ja säravamaid teadlasi enam kui 100 riigist ning meie õppejõud ja üliõpilased saavad saavutuste eest järjepidevalt riiklikku ja rahvusvahelist tunnustust. Kuuenda mitmekesiseima ülikoolina riigis on UTA uhke kultuurilise kaasamise ja võimaluste üle.

Nende tunnustuste sügavus rõhutab UTA staatust intellektuaalsete jälitustegevuse silmapaistva koha ja positiivsete muutuste edasiviijana.

Akadeemikud

Sul on suured unistused. Meil on teie unistuste jaoks peamised erialad.

Avasta UTA, kus teie akadeemiline teekond on meie prioriteet. Muljetavaldava 180 erineva akadeemilise programmi valikuga pakume teie kirgedele ja ambitsioonidele täiuslikku sobivust.

Avastage, kuidas rahastada oma kooliharidust

Paljud UTA kraadiõppurid saavad rahalist toetust tasuliste assistentide, stipendiumide, stipendiumide ja toetuste kaudu. Samuti soovitame otsida oma eriala MavScholarShopist ja rääkida oma osakonna õppejõududega UTA täiendavate rahastamisvõimaluste osas!

Õpilase elu

SINA oled UTA tudengielu süda!

Ülikoolilinnakus ja Arlingtonis olete lõbusate tegevuste, suurepäraste kultuuriürituste, haarava kergejõustiku ja palju muu keskmes! Kuna enam kui 300 üliõpilaste juhitud organisatsiooni teevad kõike alates vormelivõidusõiduautode ehitamisest ja projekteerimisest kuni Kreeka eluni, leiate hõlpsalt teisi Mavericke, kes on valmis koos teiega midagi proovima.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Arlington

    South Nedderman Drive,500, 76013, Arlington

Küsimused