Keystone logo
University of Texas Arlington

University of Texas Arlington

University of Texas Arlington

Sissejuhatus

Me oleme Mavericks

Haridusjuht Põhja -Texase õitsva piirkonna südames, Arlingtoni Texase ülikool toidab meeli keskkonnas, mis väärtustab tipptaset, innovatsiooni ja mitmekesisust. UTA on pühendunud elukestvate õppijate ja kriitiliste mõtlejate edendamisele meie piirkonnas ja riigis.


Maailma tipptasemel ülikool

UTA on kasvav Carnegie Research-1 „kõrgeima teadustegevuse” jõujaam, mis on pühendunud elu parandavatele avastustele, uuenduslikele õpetustele ja hooliva kogukonna kaasamisele.

USA uudiste ja maailma aruande „Parimate kõrgkoolide edetabelid sisaldavad rohkem kui 20 kraadiõppe programmi UTAs. Meie kõrgelt hinnatud akadeemilised programmid meelitavad ligi parimaid ja säravamaid teadlasi enam kui 100 riigist ning meie õppejõud ja üliõpilased saavad oma saavutuste eest järjekindlalt riiklikku ja rahvusvahelist tunnustust. UTA on riigi mitmekesisuse kuuenda ülikoolina uhke kultuurilise kaasatuse ja võimaluste üle.

Nende tunnustuste sügavus rõhutab UTA staatust kui intellektuaalsete tegevuste silmapaistvat kohta ja positiivsete muutuste edasiviijat.

Kaasaegsed rajatised

Rohkem ressursse. Vähem konkurentsi.

Meil on Texase Ülikooli süsteemis mõned kõige uskumatumad õpikeskkonnad. Õpilased, kes siia tulevad, saavad peagi aru, et neil on sellele kõigele juurdepääs. Alates kunstnikest, kes eksponeerivad oma tööd UTA galeriis, kuni tulevaste õdedeni, kes reageerivad hädaolukordadele meie nutikas haiglas või avastavad uusi ettevõtmisi teaduses ja meditsiinis uues teadustehnoloogia innovatsiooni uurimishoones. Meie õpilastel on võimalus töötada ruumides, mis hägustavad piiri õpitud maailma ja selle vahel, mida nad aitavad kujundada.


Meie vilistlased on maailma juhid

Me ühendame õpilasi nende karjääriga. Anname oma õppejõududele volitused nende huvide järgimiseks. Ja varustame maailma värskete ideede ja sihikindlate talentidega. Kõik need asjad on võimalik tänu meie tugevale keskorganisatsioonile, mis tegutseb tõhusalt, selgelt ja ausalt.

Ülikooli enam kui 220 000 vilistlase hulgas on astronaute, õdesid, õpetajaid, ettevõtjaid, kunstnikke, linnapeasid, teadlasi ja mõningaid Dallas-Fort Worthi piirkonna peamisi mõjutajaid. Oma juhtimise, entusiasmi ja suuremeelse toe kaudu aitavad nad UTA -l täita oma missiooni, võimaldades üliõpilastel ja õppejõududel muuta julgeid lahendusi ja globaalset mõju.

UTA lõpetajad annavad majanduslikku mõju Texase osariigile 20,7 miljardit dollarit ja Põhja -Texasele 16,1 miljardit dollarit. Meie vilistlased töötavad kõigis 24 Dallas-Fort Worth Fortune 500 ettevõttes. Me ei järgi maailma, vaid edendame seda vastavalt oma standarditele.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Arlington

    South Nedderman Drive,500, 76013, Arlington

Küsimused