Keystone logo
University of Texas Arlington Magistrikraad kvantitatiivses rahanduses
University of Texas Arlington

Magistrikraad kvantitatiivses rahanduses

Arlington, Ameerika Ühendriigid

18 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 11 044 *

Ülikoolilinnakus

* õppeaastaks 2021–2022

Sissejuhatus

Ülevaade

Kvantitatiivse rahanduse magistrikraad on STEM-i määratud programm, mille eesmärk on rahuldada kasvavat nõudlust finantsspetsialistide järele, kes on varustatud finantsotsuste tegemise toetamiseks kaasaegsete analüütiliste võtete rakendamiseks.

Programmi kohta

 • Nädalapäevad Arlingtonis pakutav MS kvantitatiivse rahanduse programm on ainus omalaadne programm DFW Metroplexis. See 36 krediidi tunniprogramm keskendub valdkondadele, sealhulgas majandusteooriale, finantsmudelitele, ökonomeetriale ja rahandusteooriale, lisaks valikulistele võimalustele, mis võimaldavad tulevasi huve järgida.
 • Programmi alustamiseks sobiv kvantitatiivne taust sisaldab vähemalt kuus krediiditundi arvutamist ja kolm krediiditundi lineaarses algebras, statistikas ja arvutiprogrammeerimises. Täiendavad kursused hõlmaksid vähemalt kolme krediiditundi mikroökonoomika ja rahanduse kohta.

Õppekava

Kvantitatiivse rahanduse MS on loodud selleks, et pakkuda finantsjuhtidele, finantsanalüütikutele ja tehnilisele personalile spetsialiseeritud, kõrge analüütilise kõrgharidust. Programm koosneb 36 krediiditunnist kursustest rahanduses, majanduses, matemaatikas, statistikas ja informaatikas. Kõik õpilased täidavad kahekümne nelja tunni pikkuse sihtasutuse klasside komplekti, mis koosneb:

 • FINA 5323 - Investeeringud - 3
 • FINA 5327 - tuletisinstrumendid - 3
 • FINA 5350 - matemaatiline rahandus - 3
 • FINA 5351 - Investeeringute finantsmudelite koostamine - 3
 • FINA 5352 - Finantsmodelleerimine ettevõtte analüüsi jaoks - 3
 • FINA 5376 - Finantsandmete analüüs - 3
 • ECON 5336 - rakendusliku äri ja majanduse andmete analüüs I - 3
 • INSY 5336 - Pythoni programmeerimine - 3

Tundi kokku - 24

Ülejäänud kaksteist tundi kursust valib üliõpilane, kui programminõustaja on selle heaks kiitnud. Kursused valitakse loendist, mis sisaldab:

 1. rahastada valikaineid (rahvusvahelised rahandusasutused, finantsasutused, kapitaliturud, reaalsed optsioonid ja kapitali eelarvestamine),
 2. majandus (makromajanduslik teooria, ökonomeetria, aegridade analüüs),
 3. matemaatika (täiustatud arvutus, tegelik analüüs, diferentsiaalvõrrandid, stohhastilised protsessid ja numbrilised meetodid),
 4. statistika (tõenäosusteooria, matemaatiline statistika) ja
 5. arvutiteadus (programmeerimiskeeled, numbrilised meetodid, paralleelne töötlemine, tarkvaratehnika).

Õpilased, kellel pole vastavat tausta, peavad võib -olla võtma täiendavaid sihtasutuse kursusi. MSQF -programmi alustamiseks sobiv kvantitatiivne taust koosneb vähemalt 6 krediiditunnist arvutustest ja 3 krediiditunnist, igaüks lineaarsest algebrast, statistikast ja arvutiprogrammeerimisest. Muud sihtasutuse kursused hõlmaksid vähemalt 3 krediiditundi mikroökonoomikast ja rahandusest.

166747_photo-1569025690938-a00729c9e1f9.jpg
Jason Briscoe / unsplash

Karjäärivõimalused

 • Finantsinsener
 • Riskijuht
 • Dertivaatide kaupleja
 • Varahaldur
 • Fondijuht
 • Konsultant

Miks valida meid?

 • Nr 39 MS kvantitatiivse rahanduse programmis (Finantsinsener (TFE Times), 2020)
 • Sam Mahrouq Financial Markets Lab asub ärikolledžis
 • Esimese kursuse lõpetaja keskmine palk on 80 229 dollarit
 • AACSB akrediteeritud (5% maailma äriprogrammidest)
 • Ärikolledži vilistlaste võrgustik üle 55 000 ja loendamas

Vastuvõtutingimused

Sissepääs MS -i kvantitatiivse rahanduse (MSQF) programmi põhineb ülikooli üldiste lõpetajate vastuvõtutingimuste täitmisel. MSQF -i programmi lubamiseks on nõutav vastuvõetav punktisumma Graduate Management Admission Test (GMAT) või Graduate Record Examination (GRE) ja vastuvõetav bakalaureuseõppe tulemus. GMAT on tungivalt eelistatud. Eelistatakse inimesi, kellel on ulatuslik matemaatika- või informaatikataust. Õpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad sooritama ka inglise keele kui võõrkeele testi (TOEFL), TOEFL iBT, suulise inglise keele testi (TSE) või rahvusvahelise inglise keele testimise süsteemi (IELTS). Rahvusvahelisi taotlejaid, kes hindavad sisseastumiseksamite suulistel osadel alla vastuvõetava taseme, võib lubada tingimusel, et nad on sooritanud inglise keele eksami või lõpetanud ülikooli inglise keele oskuste programmi enne kraadiõppe kursuste alustamist. GMAT- või GRE -skoori ei tohi kasutada ainsa kriteeriumina taotlejate vastuvõtmisel ega esmase kriteeriumina taotleja MSQF -programmi vastuvõtmisest keeldumisel. Täpsemalt kasutatakse vastuvõtuotsuste tegemiseks mitmeid kriteeriume. Tingimusteta vastuvõtmine põhineb kogu allpool loetletud teabe kaalumisel ja vastuvõtu keelamise otsus ei põhine ühelgi kriteeriumil.

Taotlejatel soovitatakse koos oma taotlusega esitada CV, mis tõstab esile professionaalseid ja isiklikke saavutusi, keelelisi võimeid, arvutioskusi ja juhtimiskogemust.

Koos hinde keskmise ja GMAT või GRE skooridega hõlmavad vastuvõtukriteeriumid järgmist:

 1. Bakalaureuseõppe GPA on vähemalt 3,0 skaalal 4,0, mille on arvutanud Graduate Admissions. Hinnepunkti keskmine arvutatakse teie bakalaureusekraadi põhjal, kasutades ligikaudu viimase 60 tunni jooksul. Lõpetaja palgaastme keskmist kasutatakse koos GMAT -i hindega, kui see on 3,0 või kõrgem ja põhineb vähemalt 24 tunnil.
 2. GMAT või GRE alampunkte (verbaalsed ja kvantitatiivsed) võetakse arvesse ka vastuvõtuotsuses. Tüüpilise eduka kandidaadi skoor on kvantitatiivse osa 75. protsentiilil või kõrgemal ja kummagi eksami verbaalse osa 40. protsentiilil või üle selle.
 3. Rahvusvahelised taotlejad peavad paberkandjal TOEFL-il esitama hinde vähemalt 550, arvutipõhise TOEFL-i hinde vähemalt 213, IELTS-i minimaalse punktisumma 6,5 või minimaalse TOEFL-iBT-punktisumma 79 koos sektsiooniga hinded, mis vastavad või ületavad 22 kirjutamisosa, 21 kõnelemissektsiooni, 20 lugemisosa ja 16 kuulamisosa jaoks, et see nõue täita.
 4. Hinnangud kindlaksmääratud bakalaureuseõppe äri- ja ärikursustel (näiteks matemaatika, raamatupidamine, majandus, statistika)
 5. Matemaatika kursus).
 6. Kraadi andva asutuse üldine ja eriprogrammi akrediteerimise staatus.
 7. Erialane töökogemus.
 8. Kutsetunnistus või litsents.

Kooli kohta

Küsimused