Keystone logo
University of the Arts Helsinki Lavastaja magister
University of the Arts Helsinki

Lavastaja magister

Helsinki, Soome

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Aug 2024

Ülikoolilinnakus

* aastane õppemaks inglise keeles õppivatele üliõpilastele, kes ei ole EL, EMP ega Šveitsi kodanikud

Sissejuhatus

Kaheaastane režissööri magistriprogramm pakub teile ainulaadset seadet, et arendada oma eriomadusi ja kunstilist praktikat lavastajana. Magistriõpingud on üles ehitatud teie individuaalse uurimisküsimuse ümber. Õpingud toetavad ja pakuvad teile väljakutseid, kui arendate oma kunstilist mõtlemist ja oskusi. Pakume teile õppekeskkonda, mis on nii multidistsiplinaarne kui ka mitmetahuline, kus kaaslastelt õppimine mängib võtmerolli.

Üliõpilase isiklik kunstnikutöö on režiiõppe keskne osa ning kooli professionaalne lavastusmeeskond ja tihedad suhted erialavaldkonnaga tugevdavad õpilase loomeprotsessi. Üliõpilastel on võimalus teha koostööd teiste Uniarts Helsinki Teatriakadeemia õppekavadega, sealhulgas etenduskunstide disaini, valguskujunduse, helikujunduse ja näitlemise programmidega. Magistritaseme kursustel on ühendatud teooria ja praktika, millest tekivad mitmekülgsed ja isegi üllatavad vaatenurgad, mis esitavad väljakutse ja süvendavad üliõpilase kunstilist ja kriitilist mõtlemist.

Pakume õpilastele võimalusi luua sidemeid teiste Euroopa režiiüliõpilastega.

Õpetajad

Meie õpetajad on oma ala kogenud eksperdid. Lisaks alalistele õppejõududele tervitab programm külalistena regulaarselt tippeksperte nii Soomest kui ka välismaalt.

Programmi tulemus

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Kooli kohta

Küsimused