Keystone logo
University of the Arts Helsinki Muusika magister klassikalise muusika esituses: akordion
University of the Arts Helsinki

Muusika magister klassikalise muusika esituses: akordion

Helsinki, Soome

30 Months

Inglise keel, Soome keel, Rootsi keel

Päevane õpe

Aug 2024

Ülikoolilinnakus

* aastane õppemaks inglise keeles õppivatele üliõpilastele, kes ei ole EL, EMP ega Šveitsi kodanikud. Programm on saadaval ka rootsi keeles

Sissejuhatus

Õppige klassikalist akordioni oma ala juhtivas programmis rahvusvahelises, kuid samas tihedas keskkonnas.

Miks siin õppida?

Sibeliuse Akadeemia klassikalise lõõtspilli koolitust peetakse üheks silmapaistvamaks omal alal. Juba aastakümneid on meie vilistlased töötanud hinnatud õpetajakohtadel üle maailma ning saavutanud edu paljudel rahvusvahelistel konkurssidel.

Programmi sisu ja eesmärk

Lõõtspilliosakonna hariduse eesmärk on võimaldada õppijatel omandada nende huvidele kõige paremini vastavate õpingute abil oma isikupära austavat terviklikku asjatundlikkust.

Akordioni eriala keskendub mitmekülgsele, eri žanre ja ajastut hõlmavale solistiõppele ning ulatuslike pedagoogiliste oskuste arendamisele. Lisaks hõlmavad õppetööd kammermuusikat, lugemist, vabasaatmist ja improvisatsiooni ning akordioni repertuaari alates barokiajast kuni tänapäevani. Õppetöö raames korraldatakse regulaarselt ka seminare ja meistriklasse.

Magistrandina jätkad solistiõpinguid, õpid kammermuusikat, üldmuusikaõpet ja suhtlemist ning täiendad oma karjääri ja õpioskusi. Valida saab ka 30 ainepunktist koosnevaid valikkursuseid. Näiteks võite lõpetada pedagoogikaõpingud, mis annab teile kvalifikatsiooni õpetajana töötamiseks.

Samuti saab valida ülikooli kahe teise akadeemia korraldatavaid kursusi ja läbida nn ühisõpinguid, mis on kättesaadavad kõigile üliõpilastele.

Pilliõpingute kõrval on kava lahutamatuks osaks ka ansamblimäng. Õppekeskkond on ühtehoidev ja kogukonnakeskne, samas rahvusvaheline ning seda rikastab vahetusüliõpilaste ja kraadiõppurite kohalolek üle kogu maailma.

Õpetajad

Meie õpetajad on oma ala parimad eksperdid. Lisaks alalistele õppejõududele tervitab programm külalistena regulaarselt rahvusvahelisi tippeksperte.

Programmi tulemus

Aktuaalset

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Kooli kohta

Küsimused