Keystone logo
University of the Arts Helsinki Muusika magister klassikalise muusika esituses: vioola
University of the Arts Helsinki

Muusika magister klassikalise muusika esituses: vioola

Helsinki, Soome

30 Months

Inglise keel, Soome keel, Rootsi keel

Päevane õpe

Aug 2024

Ülikoolilinnakus

* mitte-ELi ja mitte-EMP üliõpilased

Sissejuhatus

Õppige rahvusvaheliselt hinnatud keelpilliõpetajate käe all ja mängige koos tippspetsialistidega sümfooniaorkestris.

Miks siin õppida?

Juba esimesel õppeaastal saate mängida Sibeliuse Akadeemia sümfooniaorkestri koosseisus. Samuti saate võimaluse osaleda akadeemia kammermuusikaalases tegevuses, liituda Helsingi Muusikakeskuse orkestriakadeemiaga ja teha koostööd professionaalsete orkestritega. Akadeemia ootab regulaarselt külalistena rahvusvahelisi tippkunstnikke ja pedagooge.

Programmi sisu ja eesmärk

Põhipillina saab õppida vioolat. Õpingute tuumaks on kammermuusika, orkestris mängimine ja kõrgetasemeline oma pillioskus.

Magistrandina tõstad oma pädevust oma põhiaines ning arendad kas laiapõhjalist arusaama mitmest valdkonnast või keskendud nt orkestrimängule ja kammermuusikale, kaasaegsele muusikale või vanamuusika instrumentidele ja esinemispraktikatele. Valikõpingutes saad süvendada oma oskusi keelpillimuusikuna, osaledes kuuldemängu- või keelpilli- ja partiimängujuhi/juhina näitlemise koolitusel. Meie lõpetajad töötavad pädevate pedagoogide ja orkestrimuusikute, kammermuusikute ja solistidena.

Samuti saab valida ülikooli kahe teise akadeemia korraldatavaid kursusi ja läbida nn ühisõpinguid, mis on kättesaadavad kõigile üliõpilastele.

Õpetajad

Meie õpetajad on oma ala parimad eksperdid. Lisaks alalistele õppejõududele tervitab programm külalistena regulaarselt rahvusvahelisi tippspetsialiste.

Programmi tulemus

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Kooli kohta

Küsimused