Keystone logo
University of the Arts Helsinki Muusika magister kompositsiooni ja muusikateooria alal: kompositsioon
University of the Arts Helsinki

Muusika magister kompositsiooni ja muusikateooria alal: kompositsioon

Helsinki, Soome

30 Months

Inglise keel, Soome keel, Rootsi keel

Päevane õpe

Aug 2024

Ülikoolilinnakus

* mitte-ELi ja mitte-EMP üliõpilased

Sissejuhatus

Tulge õppima kompositsioonivaldkonna juhtivasse programmi, et teha karjääri ulatuslike muusikateadmistega professionaalse heliloojana.

Miks siin õppida?

Sul on võimalik õppida kompositsiooni ühes maailma parimas etenduskunstide ülikoolis. Saad pädevuse töötada ekspertrollides, mis nõuavad sügavaid muusikateadmisi. Õpingud valmistavad teid ette osalema arutelus muusikakogukonnas ja ühiskonnas laiemalt. Programmi lõpetanutel on mitmekülgsed karjäärivõimalused ning heliloojatöö kõrval on levinud karjäärivõimalused näiteks õpetajaks, muusikuks ja kirjanikuks saamine.

Programmi sisu ja eesmärk

Programmi keskmes on kompositsiooniõpingud, harmoonia ja häälejuhtimine, muusikaanalüüs ja instrumentaarium. Magistrandina keskendud oma erialaste teadmiste süvendamisele ja õpingute lõpetamisele, mis toetavad sinu isiksust heliloojana.

Valida saab ka ülikooli kahe teise akadeemia korraldatavaid kursusi ja läbida nn ühisõpinguid, mis on kättesaadavad kõigile üliõpilastele.

Õpetajad

Meie õpetajad on oma ala parimad eksperdid. Lisaks alalistele õppejõududele tervitab programm külalistena regulaarselt rahvusvahelisi tippeksperte.

Aktuaalset

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Kooli kohta

Küsimused