Keystone logo
University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

Sissejuhatus

Commonwealth Caribbean Global ülikoolis ei püüa veebiõpe jäljendada traditsioonilist klassiruumi. Mõistame, et tänapäeva õpilased vajavad paindlikkust, et tasakaalustada haridust kõige muuga oma elus toimivas tempos. Teame, et igaühe jaoks on erinev tee, seega on meie kursused loodud selleks, et suunata teid oma eesmärkide saavutamiseks õigele teele. UCC Globali veebiprogrammid aitavad teil kõrvaldada takistused teie ja teie karjääri vahel. Ja 24/7 juurdepääsuga veebiklassiruumile saate oma kursuseid lõpule viia siis, kui see teile sobib.

Asutuse peakontor asub Kingston Jamaical. See asutati 2004. aastal 1992. aastal asutatud juhtimisteaduste instituudi (IMS) ning 1976. aastal asutatud juhtimise ja tootmise instituudi (IMP) ühinemise tulemusena. Äsja laiendatud asutus on üks kiiremini arenevaid institutsioone institutsioonidega nii riigis kui ka Kariibi mere piirkonnas.

Praegu pakub asutus Jamaical kutsetunnistusi, diplomeid, kaastöötajate, bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraade ning kohandatud ettevõtte koolitusprogramme. Valdkondade hulka kuuluvad personalijuhtimine, infotehnoloogia, turundus, hotellinduse juhtimine, äri, rahandus ja ärijuhtimine.

UCC Global teeb praegu koostööd ka mitmete rahvusvaheliste institutsioonidega, nagu Florida rahvusvaheline ülikool (FIU), Commonwealth of Learning (COL), Londoni ülikool (UOL), Sunderlandi ülikool (UoS), Coursera Inc, Udemy Inc ja EdX Inc. pakkuda mitmeid spetsialiseerunud/professionaalseid rahvusvahelisi tunnistusi, bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe programme.

Lõpuks on ülikoolil üle saare kuus (6) ülikoolilinnakut, sealhulgas asukohad Kingstonis, Montego lahes, Ocho Rios, Mandeville ja May Pen; keskmiselt 7000 üliõpilast aastas, kaasa arvatud veebiõpe. Üliõpilaskond koosneb valdavalt töötavatest täiskasvanutest ning hõlmab Jamaica ja Kariibi mere piirkonna mitme juhtiva erasektori ettevõtte ja avaliku sektori asutuse järelevalve-, juhtimis- ja muudel juhtivatel kohtadel lõpetajaid.

Meie missioon

Kariibi mere piirkonna Rahvaste Ühenduse ülikool püüab pakkuda laiapõhjalisi haridusvõimalusi partnerluste, paindlike pakkumisviiside ja rahastamisvõimaluste kaudu keskkonnas, kus võetakse vastu kõrged standardid, tõde, austus ja inimese väärikus.

Meie nägemus

Kariibi mere piirkonna riik on pühendunud õpilaste ettevalmistamisele erakordseteks äri- ja kogukonnaliidriteks, uuendajateks ja teadlasteks hoolivas ja intellektuaalselt stimuleerivas akadeemilises keskkonnas. Kõiki kogukonna liikmeid hinnatakse, austatakse ja neil on väljakutse omada tipptaset, ausust ja sotsiaalset vastutust.

Akrediteerimine

Kariibi mere Rahvaste Ühenduse Ülikool on registreeritud ja tunnustatud ülikooli kolledžina Jamaica ülikooli nõukogus (UCJ), mis on kõrghariduse riiklik akrediteerimis- ja välise kvaliteeditagamisasutus. Registreerimine ja tunnustamine tähendab, et UCC on akrediteeritud pakkuma akadeemilisi, kutse-, tehnilisi ja erialaseid programme ning andma välja auhindu alates tunnistustest kuni lõpetajate tasemeni. Ülikool keskendub peamiselt õpetamisele ja teadmiste edastamisele, mida toetavad teadusuuringud, erialane ja ühiskondlik töö.

Jamaica ülikooli nõukogus registreerimine räägib rangest ja pidevast sisemisest kvaliteeditagamise süsteemist ja raamistikust, mis tagab meie asutusele, meie üliõpilastele ja teistele sidusrühmadele, et UCC nimel antavad auhinnad vastavad parimate tavade rahvusvahelistele standarditele ja et üliõpilastel on asjakohased võimalused. keskkond nende standardite täitmiseks. Asutus jälgib pidevalt, et UCC poliitikad, protseduurid, süsteemid, struktuurid ja infrastruktuur toetavad piisavalt kursuste ja programmide läbiviimist, sealhulgas veebipõhise ja kombineeritud edastamisviiside kaudu.

UCC on saavutanud UCJ institutsionaalse akrediteeringu.

Omakorda on UCC ainus asutus, mis on registreeritud Londoni ülikoolis ja mille on tunnustanud Ühendkuningriigi kvaliteedi tagamise agentuuri akrediteeritud ülikool, pakkudes õigusteaduse bakalaureuseõppe (LLB) tavaõiguse kõrghariduse tunnistust. ja õigusteaduse magistriõpe (LLM) Jamaical. Samuti pakub UCC koostöös Florida Rahvusvahelise Ülikooliga mitmeid kraadiõppe programme, mille on akrediteerinud Ameerika Ühendriikide Lõuna Kolledžite ja Koolide Assotsiatsioon (SACS), samuti AACSB International - Kolledžide Ettevõtluskõrgkoolide Assotsiatsioon .

Kariibi mere Rahvaste Ühenduse ülikool on rahvusvaheliste koolide, kolledžite ja ülikoolide akrediteerimisteenistuse (ASIC) poolt akrediteeritud.

Ülikool on oma kiiduväärsete tegevusvaldkondade eest teeninud ASIC-is Premieri staatuse. ASIC-i akrediteerimine aitab õpilastel ja lapsevanematel teha teadlikumaid valikuid ning aitab ka koolil, kõrgkoolil, ülikoolil, koolituse pakkujal või kaugõppe pakkujal näidata rahvusvahelisele üliõpilaskonnale, et nad on kvaliteetne asutus. ASIC on UKVI poolt tunnustatud Suurbritannias, on USA CHEA rahvusvahelise kvaliteedirühma (CIQG) liige ja on loetletud nende rahvusvahelises kataloogis, on BQF (British Quality Foundation) liige, on ENQA (Euroopa võrgustik Kvaliteedi tagamine) ning on EDENi (Euroopa kaug- ja e-õppe võrgustiku) institutsionaalsed liikmed.

Üldiselt kinnitab registreerimine, tunnustamine ja eriti akrediteerimine üliõpilasi ja teisi sidusrühmi, et ülikool esindab head valikut ning et üliõpilased saavad erialase õpetuse, positiivse õpikogemuse ja võimaluse teenida väärtuslikku kvalifikatsiooni.

UCC on määratud ka ainsa Fortineti Interneti-turvakoolituse pakkujaks Jamaical.

Kohalik ja rahvusvaheline liikmelisus

1996. aastal hakkas UCC tütarettevõte IMS looma ainulaadseid kohalikke ja rahvusvahelisi liite, mis said selle edu lahutamatuks osaks Jamaical. Järgmises loendis kirjeldatakse kõiki praegusi institutsioone ja asutusi, mille liige Kariibi mere Ühenduse ülikool on.

Keha Kirjeldus
Ameerika Hariduse Nõukogu (ACE) Ameerika Hariduse Nõukogu (ACE) on Ameerika Ühendriikide mõjukaim, austatum ja nähtavam kõrghariduse ühendus. ACE esindab ligi 1800 kõrgkoolide ja ülikoolide presidente ning seotud ühenduste juhte ja on ainus suurem kõrghariduse liit, mis esindab igat tüüpi USA akrediteeritud ja kraadi andvaid asutusi
Rahvusvaheline ülikoolide presidentide ühendus (IAUP) Rahvusvaheline ülikoolide presidentide ühendus (IAUP) on kogu maailma kõrgkoolide ülikoolide juhtide ühendus. Liikmeks on ainult need isikud, kes töötavad presidendi, rektori või asekantslerina piirkondlikult akrediteeritud kolledžites või ülikoolides.
Rahvaste Ühenduse ja OASi ülikoolide konsortsiumid Ameerika Riikide Organisatsioon on maailma vanim piirkondlik organisatsioon. Organisatsioon kasutab oma peamiste sammastega: demokraatia, inimõigused, turvalisus ja areng tuginedes oma põhieesmärkide tõhusaks rakendamiseks neljaosalist lähenemisviisi.
Jamaica eraõppeasutuste liit (JAPTI) 2012. aastal asutatud Jamaica eraõppeasutuste assotsiatsioon (JAPTI) on jamaikalaste konsortsium, kuhu kuulub üle 30 kolmanda taseme eraõppeasutuse.
Kariibi mere kolmanda taseme institutsioonide assotsiatsioon (ACTI) ACTI missiooniks on kaasata kõik sidusrühmad kolmanda taseme haridusse nii piirkondlikul kui ka rahvusvahelisel tasandil, et jätkata kolmanda taseme hariduse, selle teenuste ja liikmesasutuste täiustamist ja arendamist; ning pakkuda tehnilist tuge kõigile piirkondlikele kõrgkoolidele
Jamaica erasektori organisatsioon (PSOJ) PSOJ asutati 1976. aastal. See on erasektori ühingute, ettevõtete ja üksikisikute riiklik organisatsioon, mis teeb koostööd konkurentsivõimelise ja produktiivse erasektori edendamiseks.
Jamaica Kaubanduskoda (JCC) Koja peamine (missioon) on tagada ettevõtete tõhusaks ja kasumlikuks toimimiseks kõige soodsam keskkond. Märkimisväärset rõhku pannakse projektidele, mis soodustavad laiema kogukonna arengut.
Ameerika Jamaica kaubanduskojad Ameerika Jamaica kaubanduskojad on ühendatud Washingtoni DC-s asuva Ameerika Ühendriikide Kaubanduskojaga (COCUSA), mis on maailma suurim föderaalne äriorganisatsioon, millel on kontorid 65 riigis. AMCHAMid teevad investeeringute ja kaubanduse hõlbustamiseks tihedat koostööd asukohariigi valitsusega.
Kvaliteetne rahvusvaheline välisõppe võrgustik (QISAN) UCC on Quality International Study Abroad Network (QISAN) institutsionaalne liige. QISANi liikmed näitavad professionaalset ja eetilist tava kvaliteetsete ja asjakohaste õppeprogrammide värbamisel ja pakkumisel. QISANi liikmed peavad näitama ka hoolivat ja toetavat suhtumist õpilastesse ning neil peab olema range distsipliini koodeks kohalviibimise ja õppepraktika osas.

Asukohad

 • New Kingston

  17 Worthington Avenue, Kingston, , New Kingston

  • Mandeville

   Lot 3, Caledonia Mall, 3 1/2 Caledonia Road, Manchester, , Mandeville

   • May Pen

    3 Chapleton Road, , May Pen

    • Montego Bay

     16 East Street, St. James, , Montego Bay

     • Ocho Rios

      99 Main St, , Ocho Rios

      • Kingston

       16 Oxford Terrace, , Kingston

       Küsimused