Keystone logo
University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

Sissejuhatus

Tere tulemast University of the Incarnate Word

Miks UIW?

Lihtne. Kohtume sinuga seal, kus sa oled. Aitame teil saavutada enesekindla maailma. Me usume, kuhu te lähete.

See aitab alustada San Antonio linnas, mis on USA kiiremini kasvav majandus. Siit leiate palju häid töövõimalusi - tervishoius, hariduses, lennunduses, biouuringutes, taastuvenergias, 3D -animatsioonides ja mängude kujundamises programmid juhtivatel karjäärivaldkondadel.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161327_IMG_6951.JPG

Rohkem kui 135 University of the Incarnate Word on pühendunud hariduslikule tipptasemele usus Jeesusesse Kristusesse, kehastunud Jumala Sõnasse. UIW on Texase suurim katoliku ülikool ja Texase suuruselt neljas eraülikool. UIW -l on kaunis peamine ülikoolilinnak San Antonio linnas, mis asub kogu linnas ning Lõuna- ja Kesk -Texases, samuti kaks ülikoolilinnakut Mehhikos ja Euroopa õppekeskus Prantsusmaal Strasbourgis. UIW asutas kehastunud Sõna Heategevusõdede poolt sponsoreeritud ministeerium.

UIW on pühendunud tugeva iseloomuga heade mõtete kujundamisele, mis laiendavad meie maailma. UIW missiooni keskmes on pühendumine sotsiaalsele õiglusele ja üldkasulikule tööle. Õppekavaga, mille eesmärk on laiendada õpilaste arusaamist maailma vajadustest, õpivad mehed ja naised murelikuks ja valgustatud kodanikuks, kasutades oma oskusi sisuliseks mõjuks kohalikus ja globaalses kogukonnas. Bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel pakutavate programmide kaudu 11 kooli ja kolledži kaudu saavad õpilased positiivselt mõjutada lugematuid tööstusharusid ja õppesuundi.

Hispaanlast teenindava asutuse ja kollase lindi koolina tervitab UIW uhkusega igasuguse taustaga õpilasi ja toetab neid kogu nende akadeemilise teekonna vältel.

UIW on ainus katoliku NCAA 1. divisjoni kergejõustikuprogramm lõunas ja selles on 14 spordiala ning 23 meeste ja naiste meeskonda. Uhke Southlandi konverentsi liikmena modelleerivad UIW meeskonnad eetilist sportlikkust ja eeskujulikku sportlikkust.

Meie traditsioonide rikkus, tugevad sidemed ja mitmekülgne ajalugu on loonud uhke vilistlasbaasi, kuhu kuulub üle 40 000 mehe ja naise kogu maailmas. Lõpetajad elavad edasi oma valdkonna UIW missiooni, näidates eeskujulikku tööd kunstis, kodanikuteenistuses ja professionaalsetes saavutustes.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161415_RCJ_3399.jpg

Ülikooli omadused

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

Capstone'i kogemus

HEB School of Business & Administration üliõpilased jagavad enne kooli lõpetamist oma oskusi reaalsete ettevõtetega.

Ettevõtluse õppekava osana peavad MBA üliõpilased läbima nurgakivikursuse. Neid kursusi nimetatakse "nurgakiviks", kuna need on üks üliõpilaste kraadi viimastest osadest ja nende programmihariduse kulminatsioon. Pealkivikursus palub õpilastel kasutada kõiki teistelt kursustelt saadud teadmisi ja oskusi ning rakendada neid nurgakiviprojekti kaudu reaalsetes stsenaariumides.

Capstone'i kursuseprojektid tuginevad õpilaste teadmistele ja äriharidusele, et aidata ettevõtetel ja organisatsioonidel väljakutseid lahendada. Õpilased saavad ka palju kasu projektikogemusest ja läbivad kursuse tööjõuturule sisenemiseks rohkem valmis, sest nurgakivikursus pakkus neile võimalust kohtuda organisatsioonide otsustajatega, mõista organisatsiooni struktuure, analüüsida äriprotsesse, tuvastada äriprobleeme, parandada esitlusoskusi ja arendada professionaalsete võrgustike arendamiseks võtmekontakte.

Bonilla teadussaal

2006. aastal renoveeritud ja taasavatud moodsate seadmetega Bonilla teadushallis (BSH) asuvad Broadway ülikoolilinnaku inseneri-, matemaatika-, toitumis-, atmosfääriteaduse (meteoroloogia) ja füüsika osakonnad. BSH sisaldab klassiruume ja kaasaegseid laboreid vedelike mehaanika, materjalitehnoloogia, elektroonika, meteoroloogia (levi- ja töökorras), toitumistervise, mehaanika ja põhikoolihariduse jaoks. Kolmandal korrusel asub matemaatika juhendamiskeskus, kus juhendaja on ooterežiimis õpilastele, kes vajavad abi matemaatika- või statistikakursusel või vajavad arvutijuurdepääsu. Teisel korrusel (BSH 216) asub ka 18-kohaline arvutilabor, mis pakub klasside ja erauuringute jaoks uuendatud tarkvara.

Õppejõududel on oma klassiruumide lähedal kontorid, et võimaldada professorite ja üliõpilaste vahel lihtsat ja avatud suhtlemist. Õpilasi julgustatakse kasutama õppetabeleid, kirjutustahvleid ja miniõpikute raamatukogusid BSH teaduskonna kontoripiirkonnas. Teisel korrusel on õppejõududele, töötajatele ja üliõpilastele mitmeotstarbelised A/V-tehnoloogiaga varustatud koosolekuruumid.

Päikese maja

University of the Incarnate Word päikesemaja kujundab ja kasutab UIW tehnikaosakond. Majas olev päikesepatarei annab sellele aastaringselt elektrit. Majal on energiasäästlikud funktsioonid, näiteks Sun Power PV paneelid. Sellel on ka ringlussevõetud funktsioonid, nagu ECO ümbertöödeldud klaasist tööpinnad ja Trexi terrass (valmistatud taaskasutatud piimapudelitest). Muude säästvate omaduste hulgas on majas korkpõrandad ja Parawood (kummipuu) kapid. Sellel on madala vooluhulga sanitaartehniliste seadmete ja kahe loputusega tualettruumiga veetõhusus. Lisaks on sellel siseõhu kvaliteet tänu rohelise klaaskiudkattega siseplaadile (tempel-inland), mis on hallituse- ja hallitusekindel. See toodab rohkem puhast energiat, kui on vaja hoone käitamiseks.

Solar House on ADA-ühilduv ja sellel on USGBC energia- ja keskkonnadisaini juhtkonna Platinum LEED sertifikaat. Vanemad disainitudengid kasutavad seda ruumi uurimistööks ja planeerimiseks. See toimib külastuskeskusena, teavitusasutusena ning inspiratsioonina õpilastele ja kogukonnale tehniliste uuenduste jaoks.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Asukohad

  • San Antonio

   4301 Broadway, San Antonio, Texas, 78209, San Antonio

   Küsimused