Keystone logo
University Of The Valley Of Guatemala

University Of The Valley Of Guatemala

University Of The Valley Of Guatemala

Sissejuhatus

Universidad Del Valle De Guatemala on Kesk-Ameerika üks mainekamaid ülikoole. Oleme tehnoloogia esirinnas ning kõrgel tasemel teadusuuringute ja õpetamise edendamisel. Me pole eraülikool. 1 Kesk-Ameerikas ja Panamas, vastavalt QS-i edetabelile ja ainus ülikool, millel on kangelaste institutsionaalne akrediteering Guatemalas.

Üle 50 aasta oleme otsinud ja tervitanud andekaid inimesi, kes soovivad olla muutuste agendid. Pakume eristuvat mudelit, millel on lai vabade kunstide fookus ja mis on ühendatud teaduse, tehnoloogia, innovatsiooni, ettevõtluse ja hariduse erikoolitusega. Nii meie programmide portfell kui ka uurimis- ja teavituskava vastavad meie keskkonna vajadustele, uue põlvkonna õpilastele ja edendavad meie ühiskonna väljakutsetele lahenduste otsimist.

Meie kolmes ülikoolilinnakus on UVG-d iseloomustatud kui institutsiooni, mis taotleb akadeemilist tipptaset väärtuste ja kriteeriumidega, et aidata kõiki õpilasi rahalise abi ja piiratud ressurssidega andekate noorte stipendiumide kaudu.

Asukohad

  • Guatemala City

    Guatemala City, Guatemala

    Küsimused