Keystone logo
University Of Tuebingen Faculty Of Medicine

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine

Sissejuhatus

Uuenduslik, interdistsiplinaarne, rahvusvaheline: need kolm sõna võtavad kokku Tübingeni ülikooli erilisuse. Suurepärane uurimistöö ja õpetamine on Tübingeni vastus globaliseerunud maailma tuleviku väljakutsetele. Hoiame vahetusi partneritega üle kogu maailma - nii kõrgkoolide kui ka ülikooliväliste teadusasutuste juures. Võrgustikud ja koostöö teaduskonna ja õppeaine piires on meie eduka strateegia alustalad. Seda kajastab meie hea positsioon rahvusvahelises edetabelis. Lisaks oleme üks üheteistkümnest Saksamaa ülikoolist, mida eristatakse tiitliga “suurepärane”.

Pikad traditsioonid

Tübingeni ülikool, kellel on rohkem kui 500 aastat ajalugu, on üks Saksamaa vanimaid. Tübingenis on õppinud ja töötanud paljusid suuri intellektuaale - sealhulgas Kepler, Hegel, Hölderlin ja Schelling. Geenius loci - koha vaim - on nüüd tugevam kui kunagi varem.

Väärtused ja visioonid

Tübingen on üks maailma tähtsamaid ülikoole ja toetab selgesõnaliselt Euroopa ühiseid väärtusi. Nende hulka kuuluvad uurimis- ja akadeemiliste ringkondade vabadus, sõnavabadus, kõigi inimeste võrdsus ja inimväärikuse austamine, olenemata inimese päritolust, usust, sotsiaalsest staatusest, soost või seksuaalsest sättumusest. Tübingeni ülikool toetab aktiivselt positiivseid arenguid ühiskonnas ning rahulikku kooseksisteerimist, säästvat arengut ja keskkonnakaitset.

Me peame oma õpilaste ja töötajate mitmekesisust suureks jõuks. Meie peamine ülesanne on toetada neid teadmiste ja hariduse omandamisel. Ülikooli edukuse oluline tegur on tema töötajate motivatsioon. Seda silmas pidades ülikool teeb kõik endast oleneva, et võimaldada õpilastel ja töötajatel perekonna vajadusi sobitada õpingute ja tööeluga.

Asukohad

  • Tübingen

    Geissweg 5, 72076, Tübingen

    Programmid

      Küsimused