Keystone logo
University of Tuscia

University of Tuscia

University of Tuscia

Sissejuhatus

Õppige Itaalias: valige silmapaistev ülikool sõbralikul territooriumil, mis on rikas kultuuri ja ajalooga

Kutse rahvusvahelistele stipendiumidele õppeaastaks 2022/23, see on nüüd avatud!

University of Tuscia (UNITUS) kuulutab välja avaliku valiku rahvusvaheliste üliõpilaste vastuvõtmiseks 2. tsükli rahvusvahelistele kraadiõppekursustele (2-aastased magistrikraadid) õppeaastaks 2022/2023. Ülikool määrab 59 stipendiumi kõige teenivamatele mitte-Itaalia üliõpilastele, kes registreeruvad esimest korda Itaalia ülikoolis, mis katab enamiku lahkumise kuludest, sealhulgas ülikoolitasud.

Meie ülikool

UNITUS asub Viterbos (80 km Roomast põhja pool) ja on hariduse ja õppimise tugikoht, pakkudes kursusi, mis keskenduvad territooriumi ja tegelike probleemidega seotud teemadele.

Õppetegevust juhivad kuus osakonda, mis pakuvad 23 bakalaureuseõppe, 25 magistriõppe ja 2 ühetsüklilist magistriõppe kursust (kestusega viis aastat). Meie magistriõppe kursuste hulgas pakume 4 täielikult inglise keeles õpetatavat rahvusvahelist programmi, mis on: ringmajandus, metsandus ja keskkonnateadused, masinaehitus ja julgeolek ning inimõigused.

Ülikool pakub ka 7 doktoriõppe (PhD) programmi, mis on spetsialiseerunud mitmele uurimisvaldkonnale sellistes valdkondades nagu füüsika- ja tehnikateadused, bioteadused ning sotsiaal- ja humanitaarteadused. Kõik kraadiõppe programmid on üles ehitatud kooskõlas Euroopa kvaliteedi tagamise standarditega, et rahuldada riiklike ja rahvusvaheliste tööturgude vajadusi.

Miks õppida UNITUSes?

Viterbo linn on ideaalne koht neile, kes soovivad Itaalias õppida: kõrge elukvaliteet, madalad kulud, kõrge ülikoolihariduse kvaliteet ja lähedus Rooma suurlinnapiirkonnale on vaid mõned selle piirkonna peamised omadused. Tänu University of Tuscia tugevale sidemele territooriumiga saavad meie õpilased õppida nüüdisaegsetes laborites ja sellistes rajatistes nagu eksperimentaalne didaktiline farm, botaanikaaed, Saline di Tarquinia eksperimentaalne ihtüogeenne keskus. ” looduskaitseala, suurte rajatiste keskus, ülikooli muuseumide süsteem ja alpiuuringute keskus. See võimaldab University of Tuscia pakkuda rikkalikku kursuste kataloogi, mis on alati kohandatud tööturu nõudmistele.

Itaalia avalik-õiguslikest ülikoolidest oleme üliõpilaste rahulolu kõrgeima tasemega. Meie õppe- ja juhendajapersonal on pühendunud meeskond, mis koosneb kirglikest professoritest, kes on pühendunud meie õpilaste haridusarengule, ning hästi ettevalmistatud ja hästi kättesaadavatest tehnilis-haldusspetsialistidest, kes on pühendunud iga päev õpilaste probleemide lahendamisele. Tegelikult paigutavad mitmed rahvusvahelised edetabelid University of Tuscia ülikooli üle maailma 5% ülikoolide hulka. Just hiljuti lisati Unitus Times Higher Education (THE) säästva arengu eesmärkidele pühendatud rahvusvahelisse edetabelisse, saavutades kõrgeima ebavõrdsuse vähendamise ja kvaliteetse hariduse eesmärkide edetabelis.

Meie õpilased saavad osaleda paljudes riiklikes ja rahvusvahelistes uurimisprojektides; meie ülikool on vähem kui 10 000 üliõpilasega Itaalia ülikoolide seas Euroopa vahendite kaasamise kaudu esikohal ning ülikooli- ja teadusministeeriumi (MUR) poolt on neli osakonda (kuuest) omistanud tipposakonnad. UNITUS on rahvusvaheline ülikool, millel on palju programme välismaal õppimiseks, tänu ka meie võimele kaasata ELi rahalisi vahendeid ning enam kui 450 koostöölepingule ülikoolide ja teadusasutustega üle kogu maailma.

Stipendiumid ja rahastamine

Õppeaasta 2022/2023 stipendiumikutse on nüüd avatud!

University of Tuscia (UNITUS) tervitab rahvusvahelisi üliõpilasi ja toetab neid, pakkudes tööriistu ja teenuseid, sealhulgas stipendiume.

Piirkondlik stipendium

2022. aasta juunis avaldatakse kõrghariduse õiguste piirkondliku ametiasutuse LazioDisco kandideerimiskutse, mille saate taotleda:

Stipendium (mitteresidentidele 5 257,74 eurot aastas)

Majutus (ülikooli ühiselamu või erakorterid)

Haridusministeeriumi stipendium

Vastavalt ülikooli maksude ja lõivude määrusele on EL-i välisüliõpilaste registreerimistasu fikseeritud 1000 € aastas.

Haridusministeeriumi nimekirja kantud riigist pärit üliõpilased maksavad 533,79 € aastas.

Asukohad

 • Viterbo

  Via Santa Maria in Gradi,4, 01100, Viterbo

  • Civitavecchia

   Piazza Giuseppe Verdi, 1, 00053, Civitavecchia

   Küsimused