Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Utah

University of Utah

University of Utah

Sissejuhatus

Maailma suuremate väljakutsetega tegelemine.

Täna seisame silmitsi suurte ülemaailmsete väljakutsetega, kliimamuutuste, loodusvarade kasutamise, keskkonna seisundi halvenemise ja parandamise, energia arendamise ja jätkusuutlikkusega. Maateadlased ja insenerid on nende keerukate probleemide lahendamisel esirinnas, kuna nad mõistavad meie planeedi, sealhulgas selle geoloogia, atmosfääri ja veekogude päritolu, muundumist ja vastutustundlikku kasutamist ning nendevahelisi suhteid.

See ainulaadne kolledž ühendab maateaduste ja tehnikavaldkondade vahelise liidese, pakkudes laias valikus põnevaid teadus- ja hariduskogemusi kahekümne kolme akrediteeritud bakalaureuse- ja magistrikraadiga maateaduste, geoloogia, geofüüsika, geoloogiatehnika, mäetööstuse, metallurgiaehituse, materjaliteadus ja inseneriteadus, maavarade majandamine ja õhuteadused.

Meie kolledžist

Kaevanduste kolledži ja maateaduste paiknemine mineraal- ja energiarikas geograafilises piirkonnas pakub õppe- ja teaduskeskkonda, mis ulatub ülikoolilinnaku piiridest kaugemale. Utah 'maavarade tõttu on kolledž keskse tähtsusega piirkonna arendamisel, mis on üha olulisem rahva kaevandamise ja energia tuleviku jaoks.

Kolledž koosneb neljast akadeemilisest osakonnast, mis pakuvad kuut peamist ning neli küpsust ja kraadiõpet. Kõigil teaduskondadel on doktorikraadid, vähemalt kolmandikul on märkimisväärne kogemus tööstuses ja paljudel on sidemed tööstusega. Lisaks õpetamisele tegelevad õppejõud väga paljude teadusuuringutega. Teadustöös osalevad ka kraadiõppurid ja mõned üliõpilased.

Kaevanduste ja maateaduste kolledž võtab enda alla Frederick A. Suttoni hoone, mineraalide töötlemise labori William C. Browningi hoone (hoone 58), Hedco hoone (hoone 57), lihvimislabori ja kaevandussüsteemide uurimislabori (hoone 59), ja Intermountain Network'i teadusarvutuskeskus.

Missiooni kirjeldus

 • Professionaalsete maateadlaste, geoloogiainseneride ja maateaduste õpetajate, meteoroloogide ja atmosfääriteadlaste, füüsikaliste ja kaevandamismetallurite, maavarade eraldamise ekspertide ja kaevandusinseneride koolitamine ja ettevalmistamine.
 • Tegeleda teadusuuringutega geoloogias, geofüüsikas, geoloogilises ehituses, meteoroloogias, füüsikalises ja kaevandavas metallurgias, maavarade eraldamisel ja mäetööstuses.
 • Levitada äsja omandatud teadmisi õppejõudude ja tudengite originaaluuringute õigeaegse avaldamise kaudu kõigis eelnimetatud valdkondades.
 • Harida ülikooli kogukonda ja avalikkust Maa koostise ja struktuuri, seda kujundavate protsesside ning selle ajaloo ja tuleviku kohta.
 • Pakkuda professionaalset teenust, pakkudes teadmisi loodusvarade, loodusvarade kaevandamise meetodite, tööstustegevuse ohutuse, metallide kaevandamise ja modifitseerimise, geoloogiliste ohtude, keskkonna ja säästliku Maa kohta.

Väärtuse avaldus

Me väärtustame:

 • - tipptasemel õpetamine, õpilaste kaasamine ja kodakondsus ning -
 • Mõjukad teadusuuringud, mis teavitavad poliitikast ja edendavad meie arusaamist maast ja selle ressurssidest, et parandada meie keskkonna- ja majanduslikku turvalisust.

Kolledž püüab olla ülikoolilinnaku juht ohutuse, pideva hindamise, mitmekesisuse ja kaasatuse, koostöö ja kollegiaalsuse alal.

Sidusrühmade kohustus

 • Kolledž koolitab ja valmistab ette professionaalseid maateadlasi, atmosfääriteadlasi, geolooge, geoloogiainsenere, mäetööstusinsenere, metallurgiainsenere, mineraalide eraldamise eksperte, füüsikalisi ja kaevandavaid metallurgereid ning maateaduse õpetajaid. Tegeleme teadusuuringutega geoloogia, geofüüsika, geoloogilise inseneri, hüdroloogia, atmosfääriteaduste, ookeaniprotsesside, füüsikalise ja kaevandava metallurgia, mineraalide eraldamise, kaevandamise, georessursside haldamise ja ohutuse alal.
 • Levitame värskelt omandatud teadmisi õppejõudude ja tudengite poolt kõigi ülalnimetatud valdkondade originaaluuringute õigeaegse avaldamise kaudu. Meie eesmärk on koolitada ülikooli kogukonda ja avalikkust Maa koostise ja struktuuri, seda kujundavate protsesside ning selle ajaloo ja tuleviku osas.
 • Pakume professionaalset teenust pakkudes teadmisi loodusvarade, loodusvarade kaevandamise meetodite, tööstustegevuse ohutuse, metallide kaevandamise ja modifitseerimise, geoloogiliste ohtude ning keskkonnaprotsesside kohta.

Asukohad

 • Salt Lake City

  COLLEGE OF MINES & EARTH SCIENCES FREDERICK ALBERT SUTTON BUILDING 115 S 1460 E, ROOM 205 SALT LAKE CITY, UT 84112-0102, , Salt Lake City

Programmid

  Asutus pakub ka:

  Küsimused