Keystone logo
University of Virginia McIntire School of Commerce

University of Virginia McIntire School of Commerce

University of Virginia McIntire School of Commerce

Sissejuhatus

McIntire kohta

McIntire'i kaubanduskooli peetakse üheks rahva parimatest ärikoolidest, pakkudes maailmatasemel programme bakalaureuse-, magistri- ja sertifikaadi tasemel. McIntire bakalaureuseõppe programm pakub üliõpilastele bakalaureusekraadi kraadi; õpilased võivad keskenduda rahandusele, raamatupidamisele, turundusele, juhtimisele või infotehnoloogiale.

Lisaks oma bakalaureuseõppeprogrammile pakub McIntire viie kraadiõppe programmi. MS in Commerce Program, kapten juhtimise, eesmärk on valmistada hiljuti vabade kunstide, teaduse ja inseneri lõpetajate karjääri äri; MS Global Commerce'is, mida pakutakse koostöös kahe tuntud ärikooliga - ESADE Business School Barcelonas, Hispaanias ja Lignani kolledžis Sun Yat-seni ülikoolis Guangzhou's, annab hiljuti lõpetajatele bakalaureuseõppe äri kraadi võimaluse arendada globaalset äri oskusi, mis võivad maksta dividende kogu oma karjääri vältel. MS raamatupidamisprogrammis aitab hiljuti lõpetatud raamatupidamise üliõpilastel teravdada analüütilisi ja tehnilisi oskusi, mida neil on vaja raamatupidamise valdkonnas silma paista.

MS in Information Technology (MS in MIT) programmis on mõeldud karjääri alguses tegutsevatele professionaalidele, kes soovivad oma karjääri edendada, parandades nende arusaamist äri-IT seost; MS Business Analyticsis (MSBA), mis on koostatud koostöös UVA Darden School of Businessiga, pakub ekspertide ettevalmistusi analüütiliste, tehniliste ja juhtimisoskustega, mis on vajalikud andmete kogumite muutmiseks strateegilisteks otsusteks.

Aastal 2019 teenis MS Commerce 's USA-s The Economisti „Parima magistriõppe“ programmi USA-s. Aastal 2018 teenis McIntire USA haridusalaste õppeprogrammide seas # 2 edetabeli ärikoolituse veebisaidi Poets

Aastal 2019, luuletajad

117480_pexels-photo-1451448.jpeg

Missiooni kirjeldus

McIntire'is on meie traditsioon innovatsioon. Kooli 2013. aastal vastu võetud missiooni avaldus hõlmab seda McIntire'i mantrat:

McIntire School of Commerce on professionaalne kool, mis tegeleb teadmiste loomisega ja levitamisega, mis mõjutab oluliselt õpilaste, teadlaste ja ärijuhtide ideid ja tegevust kogu maailmas. McIntire'i kool püüab olla maailma parim, innovaatilisem, ülemaailmselt orienteeritud bakalaureuseõppe äriprogramm ning pakkuda kõrgekvaliteedilisi, uuenduslikke ja spetsialiseerunud magistrikraadi programme, millel on ka globaalne orientatsioon. Programmi tipptaseme ja innovatsiooni saavutamise kaks olulist elementi on integreeritud ja tegevusele orienteeritud õppimine ning õppejõudude, personali, üliõpilaste ja vilistlaste tugevad küljed tugeva kultuuri ja kogukonna kaudu.

Selle missiooni viie peamise põhimõtte kohaselt on kvaliteet, innovatsioon, integratsioon, globaalne orientatsioon ja kogukond. Neid põhimõtteid tugevdatakse pidevalt õppejõudude, personali, üliõpilaste, vilistlaste ja korporatiivsete partnerite vahel läbi McIntire õppejõudude ja töötajate kohtumiste, kaks korda aastas toimuvate kohtumiste McIntire juhatustega, mis koosnevad vilistlastest ja äripartneritest ning McIntire erinevatest kommunikatsioonivahenditest, mis sisaldavad McIntire'i ajakirju igal aastal aruandeid ja mitmesuguseid elektroonilise meedia vorme. Need põhimõtted juhivad strateegilisi otsuseid programmide, õppekavade, õppejõudude, personali ja üliõpilaste arengu kohta. Koolituse nägemus on tipptaseme, innovatiivse vaimu, integreeriva perspektiivi, äri globaliseerumise ja tugeva kogukonnatunde hindamine, mille eesmärk on arendada õpilasi juhideks, kes edukalt elavad, töötavad, konkureerivad ja panustavad uude globaalne reaalsus.

Ajalugu

Virginia ülikool asutati 1819. aastal Thomas Jeffersoni poolt. Tema nägemus "akadeemilisest külaist", kus teadlased ja õpilased teevad tihedat koostööd, on ülimalt tähtsad.

McIntire'i kool, mis asutati 1921. aastal Paul Goodloe McIntire annetusega, toetab tugevalt Jeffersoni akadeemilise küla kontseptsiooni. Tema bakalaureuseõppe äri programm on saavutanud tugeva rahvusliku maine ja selle kraadiõppe programmid raamatupidamises, kaubanduses, globaalses kaubanduses ja infotehnoloogia juhtimises on tööandjate poolt kõrgelt järjestatud. Samuti pakub McIntire Business Institute karjäärivõimalusi tõendavaid programme üliõpilastele, lõpetajatele ja töötavatele spetsialistidele.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Charlottesville

    125 Ruppel Drive, 22903, Charlottesville

    Küsimused