Keystone logo
University of Virginia McIntire School of Commerce MS kaubanduses
University of Virginia McIntire School of Commerce

MS kaubanduses

Charlottesville, Ameerika Ühendriigid

10 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 39 500 *

Ülikoolilinnakus

* Riigisisene, riigiväline

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

MS kaubanduses

Esmaklassiline juhtimiskava meister on The Economisti poolt USAs esikohal

Mõtle vähem traditsioonilisele, kuid rohkem karjääri suurendavale teele - UVA's MS in Commerce, STEM-määratud kraad. Võimendage oma bakalaureuse kraadi äri ja pivot karjääri analüüsi, rahanduse, valitsuse, tervishoiu, juhtimise, turunduse või mittetulundusühinguga. Vaid 10 kuu jooksul esitate tippjuhtidele, õppida tõhusalt töötama erinevatel meeskondadel ja laiendage oma globaalset mõtteviisi globaalse keelekümbluse kogemuse kaudu Euroopasse, Aasias, Ladina-Ameerikas, Indias või Lähis-Idas.

Kuulake MS-i väärtusest vilistlaste programmis vilistlastelt ja üliõpilastelt.

Akadeemikud

Õppekõverat kiirendada

MS-i kaubandusprogrammis on teil väljakutse integreerida distsipliini-spetsiifiline oskuste kogum, mida te arendasite vabakunsti, teaduse või inseneri üliõpilasena globaalse äri kontekstis. Võite olla üllatunud, kui kiiresti teie perspektiiv vahetub ja kui kiiresti saate omandada keeruliste ärivõimaluste hindamiseks vajalikud analüütilised vahendid. Ja see, mis tavaliselt kestab aastaid, et õppida "töökohal", imendub kiiresti, kui osalete hoolikalt valitud juhtumiuuringutes, meeskonnaprojektides ja klassis peetavatel aruteludel tööstuse juhtidega, mis on mõeldud kriitilise mõtlemise teravdamiseks ja juhtkonna esitlusoskuste täiustamiseks.

1. osa: luua ettevõtlusfond

Integreeritud põhikogemus (17 krediiti)
Kursuse sisu, integreerivate projektide ja juhtumiuuringute abil saate 360-kraadise ülevaate äritegevusest, mis arendab arusaama reaalmajanduslikest probleemidest.

2. osa: eriala arendamine

Business Analytics (15 krediiti)
Lugege oskusi, tehnoloogiaid ja tavasid, mis on vajalikud andmekogumite kavandamiseks, loomiseks ja analüüsimiseks, samuti oluliste arusaamade esitamist erinevatele sihtrühmadele.

Rahandus (15 ainepunkti)
Arendada terviklikku arusaama ülemaailmsetest finantsturgudest ja -süsteemidest ning edu saavutamiseks vajalikke finants-, analüütilisi ja otsustamisvahendeid.

Turundus

3. osa: Ettevõtluse globaalse konteksti uurimine

Globaalne keelekümblus (GIE Abroad) (8 krediiti)
Uurige esmalt globaalse äri väljakutseid ja õppige maailma ühe peamise piirkonna ärikeskkonna dünaamikat.

Sisseastujale

McIntire School of Commerce otsib hästi ümaraid isikuid, kes toovad erakordseid intellektuaalseid võimeid, tõestatud akadeemilist ettevalmistust ja kirge oma valitud õppevaldkonna vastu. Lõpetajate vastuvõtu komisjon otsib tõendeid tugeva akadeemilise võimekuse ja iseloomu omaduste kohta, nagu motivatsioon, küpsus, püsivus, terviklikkus, võime töötada koos teistega, enesekindlus ja juhtimine. Püüame saavutada klassikeskkond, kus on erinevaid perspektiive ja elukogemusi.

Tähtajad

MS kaubandusprogrammis algab üks kord aastas, alates augusti keskpaigast ja lõpetades kursuste töö juuni lõpus. Programmi rakendused võetakse vastu jooksvalt vastuvõtmise alusel novembrist juunini.

Pärast 1. juuni tähtaega saadud taotlused vaadatakse jooksvalt läbi, kui ruumi on olemas. Pange tähele, et soovituslik tähtaeg rahvusvahelistele taotlejatele, kes praegu õpivad väljaspool Ameerika Ühendriike, on 1. jaanuar ja stipendiumide pakkumiste esimeses voorus arvestatav tähtaeg on 1. veebruar.

* Rahvusvahelised taotlejad, kes taotlevad 1. jaanuari tähtaega, peaksid märkima, et kõik nõutavad materjalid tuleb kätte saada tähtpäevaks, kaasa arvatud ametlikud katsete tulemused, soovitused ja vajaduse korral kursuste kontroll. Mittetäielikke taotlusi ei vaadata läbi enne, kui kõik materjalid on laekunud.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • MSc elektroonilises kaubanduses
  • Hong Kong, Hongkong
 • International Energy Commerce MSc
  • Dundee, Suurbritannia
 • Magistrikraad digitaalse turunduse ja e-kaubanduse alal
  • Paris, Prantsusmaa
  • Madrid, Hispaania