Keystone logo
University of Virginia School of Architecture Linnakujunduse magister
University of Virginia School of Architecture

Linnakujunduse magister

Charlottesville, Ameerika Ühendriigid

18 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Missioonipõhise interdistsiplinaarse õppejõudude rühmaga, mille juured on arhitektuuri, maastikuarhitektuuri, linna- ja keskkonnaplaneerimise ning arhitektuuriajaloo osakonnas, käsitleb meie linnakujunduse õppekava kõige pakilisemaid sotsiaalseid, keskkonna- ja ruumilisi väljakutseid, millega ühiskond 21. sajandil silmitsi seisab. väljakutsed, nagu kliimamuutus ja keskkonnaseisundi halvenemine, demograafilised muutused ja rassiline ebaõiglus, aga ka tehnoloogilised muutused.

Meie koostöö kaudu, mis on integreeritud kooli järgmiste linnade instituudiga, lahendatakse need väljakutsed radikaalsete kontseptsioonide ja transformatiivsete metoodikate kaudu, mis võimaldavad meil mitte ainult ette kujutada jätkusuutlikumaid tulevasi linnu, vaid kujundada uusi tavasid, mis moodustavad linna dünaamilised tingimused. Meie töö hõlmab viise, kuidas keerulised, sageli konkureerivad jõud linna ruumistruktuuris kokku saavad. Ruumiline kirjaoskus ja aktiivne osalemine on kriitilise tähtsusega, et mõista, et urbanismi ruumid on kodanike ruumid – kus põrkuvad võitlused ja potentsiaalid ning kus me ühiselt rakendame oma võimeid, et muuta kõigi jaoks parem maailm.

Võttes omaks interdistsiplinaarse ja multiskalaarse lähenemisviisi ning kasutades rakendusdisaini uuringuid ja teoreetilisi uuringuid, on meie osakondadeülene Urban Designi õppekava pühendunud järgmise põlvkonna disainijuhtide ja muudatuste tegijate koolitamisele. Uurides linnaruumi mastaape ja erinevaid ruumitingimusi avalikust ruumist eraarenguni ja sotsiaalsest ökoloogiliseni, aitame disaineritel ja planeerijatel saada kriitilisteks mõtlejateks ja strateegilisteks agentideks linna jätkusuutlikkuse, sotsiaalse õigluse ja keskkonna vastupidavus.

Õppekava

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • Disaini magister (üleminekukeskkondade disain) (TED)
    • Hung Hom, Hongkong
  • Kahekordne meistrikursus – interjöör, mööbel ja linnamööbli disain
    • Florence, Itaalia
  • Master in Architecture and Urban Design
    • Liberec, Tšehhi