Keystone logo
University of Washington Bothell

University of Washington Bothell

University of Washington Bothell

Sissejuhatus

Interdistsiplinaarse kunsti ja teaduste kool (IAS) on Washingtoni ülikooli dünaamiline innovatsioonikoht. Meie missioon nõuab, et töötaksime välja akadeemiliselt keerukad õppeprogrammid, mis on piisavalt paindlikud, et reageerida kiiresti muutuvatele uurimisküsimustele ja piirkondlikele vajadustele, sealhulgas mittetraditsiooniliste ja traditsiooniliste üliõpilaste vajadustele. Meie organisatsiooniline struktuur - interdistsiplinaarse, osakondadeta koolina - võimaldab meil seda ülesannet täita.

Interdistsiplinaarse kunsti ja teaduste kooli õppejõudude ja töötajate eesmärk on üliõpilaste harimine ja uuringute läbiviimine uurimisviiside kaudu, mis ulatuvad üle minevikust päritud distsiplinaar- ja osakonnapiiride. See ettevõtmine nõuab, et me arendaksime arusaama sellest, kuidas mitmed erialad loovad teadmisi maailmast ja võime arendada uusi uurimisvõimalusi. Tulemuseks on õpikeskkond, kus keerulised probleemid - mitte üksikud erialad - dikteerivad üliõpilaste ja õppejõudude uurimissuundi. See on tulevikku suunatud keskkond.

Interdistsiplinaarsete kunsti- ja teaduskoolide bakalaureuse- ja magistrikraad annab praktilise ja kogemusliku õppimise kaudu klassiruumis ja väljaspool seda õpilastele võimaluse luua uusi teadmisi maailmast ja selles midagi muuta. Sarnaselt õppejõududega saavad interdistsiplinaarse kunsti ja teaduste kooli üliõpilased teadmiste loojateks, mis reageerivad tekkivatele probleemidele ja probleemidele, mitte ainult mujal tehtud teadmiste tarbijateks. Meie pühendunud lähenemine stipendiumidele ja pühendumus haridusuuendusele on see, mis muudab Interdistsiplinaarse kunsti ja teaduste kooli põnevaks ja dünaamiliseks keskkonnaks kõigile meie üliõpilastele, õppejõududele ja töötajatele.

Asukohad

  • Bothell

    Campus Way Northeast,18115, 98011, Bothell

    Küsimused