Keystone logo
University Of Washington - Rome Center

University Of Washington - Rome Center

University Of Washington - Rome Center

Sissejuhatus

Meil on väga hea meel olla majutatud ajaloolises 15. sajandi Palazzo Pios, Rooma Centro Storico südames. Palazzo Pio ehitati sõna otseses mõttes iidse teatrikompleksi kohale, kus Julius Caesar mõrvati 44 eKr. Asukoht ja ajalooline kontekst on täiesti ainulaadsed.

See, mis algas 1970. aastal, kui professor Emerita Astra Zarina väike arhitektuuriõppe programm välismaal kasvas 1985. aastaks UW ametlikuks asukohaks Roomas. 2018. aastal võõrustame ligi 400 UW üliõpilast erinevatest erialadest, sealhulgas muidugi arhitektuurist ja klassikat, aga ka inseneriteadust, matemaatikat, kinoõpetust, kunstiajalugu, antropoloogiat, kirjandust ja muud.

Ja me tahame, et see arv oleks suurem. Töötame aktiivselt selle nimel, et laiendada rohkemate UW üliõpilaste võimalusi oma muutusi välismaal kogeda, arendades globaalset teadlikkust, teiste kultuuride tunnustamist, enesekindlust ja iseseisvust. Uuringud ütlevad meile, et välismaal õppivad üliõpilased lõpetavad suurema tõenäosusega ja tegelevad rohkem kogu oma hariduskogemusega. UW Rooma keskus on ideaalne koht sukeldumiseks ja ümberkujundamiseks linnas, kus on rohkem kui 2000 aastat ajalugu.

Suurema hulga üliõpilaste ja programmide paremaks teenindamiseks alustab UW Rooma keskus meie Palazzo Pio ruumi suurt renoveerimist. Meie eesmärk on tagada välismaal õppimise, teadusuuringute ja rahvusvahelise koostöö transformatiivse kogemuse pikaajaline jätkumine. Kujutame ette ka oma uste avamist rohkem kogukonnale, kutsudes neid endaga kaasa õppima meie asjatundlikelt õppejõududelt ja külalisõppejõududelt, kes külastavad UW Rooma keskust meie suures konverentsisaalis ja uues näituseruumis. See on koht, kus UW programmid ja laiem kogukond saavad osa teadmiste loomisest ja edastamisest, laiendades kõiki meie kultuuripiire.

Asukohad

  • Rome

    Piazza del Biscione,95, 00186, Rome

    Küsimused