Keystone logo
University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Sissejuhatus

Meist

UW Tacoma ärikooli eesmärk on pakkuda asjakohast, rakendatavat ja õigeaegset haridust, mis tõlgib koheselt selle piirkonna ja kaugema piirkonna tööjõudu. Oleme uhked, et saame siin töötada ja õppida ning kutsume teid meiega liituma. Kogege erinevust, mille UW Tacoma Business kraad teie tulevikus teha võib.

Bakalaureuseõppe õppekavas keskendutakse kommunikatsiooni, kvantitatiivse analüüsi, finantsoskuste, strateegilise mõtlemise, eetika ja ettevõtluse õpitulemustele ühiskonnas, globaalsele teadlikkusele, meeskonnatööle, tehnoloogiale ja professionaalsusele; kompetentsid, mille South Soundi ettevõtete juhid on tuvastanud ettevõtluses eduka karjääri jaoks oluliseks. BABA pakub kontsentreeritud uuringuid raamatupidamises, rahanduses, juhtimises, turunduses ja üldises ettevõtluses. Praktikavõimalused võimaldavad õpilastel klassis õpitud oskusi rakendada reaalsetes töö olukordades, saades samas väärtuslikku kogemust.

MBA õppekava pakub praegustele ja tulevastele juhtidele vajalikke teadmisi üha dünaamilisema ja keerukama 21. sajandi ettevõtluskeskkonna jaoks. Programm integreerib juhtimis-, tehnoloogilised, analüütilised, inimestevahelised ja suhtlemisoskused. Õpilased õpivad hindama suundumusi täna ' s nopeatempoisessa ärikeskkonda ning arendada ja rakendada muutusi tõhusalt. Osalise tööajaga õhtune programm on mõeldud töötavatele täiskasvanutele, kellel on hõivatud elu ja kes vajavad tasakaalu kooli, töö ja isikliku elu vahel.

Milgardi raamatupidamise magistriprogrammi (MACC) eesmärk on tugevdada raamatupidamiskarjääri praktilise ja teaduspõhise õppekavaga avaliku, ettevõtte, valitsuse ja mittetulundussektori raamatupidamises. Meie programm vastab õppeaasta nõudele istuda CPA eksamile - seda teevad paljud meie MAcc õpilased! Mugavalt pakutavad nädalapäevaõhtud on meie kursuste eesmärk võimaldada üliõpilastel saada macc kraad üheksa kuu jooksul.

Meie missioon

Milgardi ärikool kasvatab ärijuhte tipptasemel ja isiklikult juurdepääsetava hariduse, mitmekesise teadusalase uurimistöö ja uuendusliku kogukonna kaasamise kaudu, edendades samal ajal sotsiaalset vastutust. Me innustame õpilasi saama elukestvaks õppijaks.

Meie nägemus

Milgardi ärikool muudab meie kogukondi uuendusliku mõtlemise, kaastundliku juhtimise ja sidusrühmade eeskujuliku kaasamise kaudu.

Strateegilised eesmärgid

  • Kasutage üliõpilastele muutuva õppekogemuse lubamise saavutamiseks suure mõjuga tavasid (https://www.aacu.org/leap/hips)

  • Luua ja levitada teadmisi mitmekesise intellektuaalse panuse kaudu

  • Paku eristuvaid programme ja keskusi, mis vastavad kogukonna vajadustele ja turu nõudmistele

  • Varustage õpilasi sisuka ja eduka karjääriga

  • Viljele vilistlasi suursaadikutena, kes toetaksid äriringkondi, üksteist ja kooli

  • Investeerige teaduskonda ja personali, et optimeerida oma karjääri ja kooli panuse potentsiaali

  • Toetage kaasavat kultuuri, mis põhineb usaldusel, austusel, koostööl ja konstruktiivsel dialoogil

Asukohad

  • Tacoma

    university of tacoma, , Tacoma

Küsimused