Keystone logo
University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

Sissejuhatus

UWM-i kraadiõpe on midagi enamat kui lihtsalt kraad. See on kogemus. Ükskõik, kas olete huvitatud magistrikraadist, oma karjääri edasijõudmisega sertifitseerimisega või uurimistööde läbiviimisest ja doktorikraadi omandamisest, võite olla kindel, et oleme teie haridusele sama pühendunud kui teie. Siin on natuke meie kohta ...

Ühena kõigest kahest osariigi avalikust teadusülikoolist pakub UWM 135+ magistri-, doktori-, kutse- ja kraadiõppe programmi rohkem kui ükski teine Kagu-Wisconsini ülikool. Meie eripäraste programmide hulgas on esimene mageveeteaduste kool Ameerikas, osariigi ainus spetsiaalne rahvatervise kool ja ainus spetsiaalne kunstikool Wisconsini ülikooli ülikoolis paljude teiste kõrgelt hinnatud programmide hulgas.

Meie riiklikult tuntud professorid on oma valdkonna liidrid, kes on innukalt huvitatud järgmise põlvkonna juhtide arendamisest. Te töötate koos teaduskonna mentoritega, et edendada olulisi ja uuenduslikke uuringuid UWM-i enam kui 170 keskuses, laboris ja instituudis.

Me oleme elav kogukond, kuhu kuulub ligi 25 000 üliõpilast - sealhulgas ligi 4700 kraadiõppurit - kogu riigist ja enam kui 80 riigist. Meie ülikoolilinnak on UW-süsteemi kõige mitmekesisem.

Asukohad

  • Milwaukee

    North Downer Avenue,3203, 53211, Milwaukee

    Küsimused