Keystone logo
University Of Wisconsin-Platteville

University Of Wisconsin-Platteville

University Of Wisconsin-Platteville

Sissejuhatus

Alates 1866. aastast on University Of Wisconsin-Platteville olnud piirkondlik liider 4-aastaste kolledžite seas, kus on väljakutseid esitavad teadlased; tunnustatud õppejõud; ja märkimisväärsed vilistlased. Ja nendel enneolematutel COVID-19 aegadel rakendavad meie õppejõud, töötajad ja üliõpilased oma uurimistööd ja oskusi, et mõjutada meie kogukondi positiivsel viisil.

Kõigis kolmes ülikoolilinnakus – UW-Platteville, UW-Platteville Richland ja UW-Platteville Baraboo Sauki maakond – oleme teaduse, tehnoloogia, põllumajanduse ja insenerivaldkonna liidrid, kellel on ainulaadsed algatused mikrosüsteemide ja nanotehnoloogia, kohtuekspertiisi uurimise ja taastuvenergia vallas. . Kuigi meie ees seisvad väljakutsed võivad tunduda hirmutavad, rakendame neid teadmisi, et olla teie jaoks olemas nii praegu kui ka tulevikus.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Platteville

    University Plaza,1, 53818, Platteville

    Küsimused