We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

The University of Wollongong in Dubai

The University of Wollongong in Dubai

The University of Wollongong in Dubai

Sissejuhatus

Dubais asuv Wollongongi ülikool (UOWD) on piirkonna üks vanimaid, mainekamaid ja tulevikku suunatud kõrgharidusasutusi. Meie õppekava ja õpetamispraktika peegeldavad UOW Austraalia omi, mis on pidevalt ülemaailmsete ülikoolide top 2% hulgas ning on riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud.

Meie pidevad jõupingutused maailmatasemel hariduse pakkumisel on ilmsed meie pikaajalises edetabelis koolilõpetajate tööalase konkurentsivõime osas ja ka põhjus, miks meie lõpetajad on tööandjate poolt väga ihaldatud.

120815_UOWDnewcampus003.jpg

UOWD on tõeliselt dünaamiline ja mitmekesine asutus, mis pakub laias valikus äri-, inseneri-, infoteaduste- ning kunsti- ja humanitaarteaduste programme, mille eesmärk on arendada lõpetajaid, kes on eetilised, liikuvad, tehnoloogiliselt kirjaoskavad ja valmis mitmekultuurilisteks töökohtadeks. Meie programmid on asjakohased ja tööstusega seotud, keskendudes tugevalt loova ja kriitilise mõtlemise, probleemide lahendamise ja ainulaadsete juhtimisoskuste arendamisele.

120789_156UOWD.jpg

Kõik meie programmid on kooskõlas riiklike prioriteetidega, kuid on siiski kohandatud ülemaailmse tööturu nõudmistele ja vajadustele. Tööstusekspertide toel integreerib see reaalse maailma tavad teooriaga, tagades, et meie õpilased on varustatud keeruliste äriprobleemide lahendamiseks.

Meie teaduskond koosneb kõrgelt hinnatud akadeemikutest üle kogu maailma, kes toovad endaga kaasa ulatusliku õpetamis-, uurimis- ja tööstuskogemuse. UOWD õppejõud on aktiivsed teadlased ja keskenduvad silmapaistvate teadusuuringute tootmisele, mille tulemused on kogukonnale kasulikud piirkondlikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Meie vilistlaste edu annab tunnistust UOWD hariduse kvaliteedist - rohkem kui 9500 vilistlast jätavad oma jälje maailmale ning äri-, valitsus- ja kogukonnasektorid peavad meid nii AÜE -s kui ka rahvusvaheliselt väga kõrgeks.

UOWD asub Dubai südames, AÜE suurim ja kõige kiiremini kasvav ärikapital. Meie ülikoolis õppimine annab teile võimaluse laiendada oma rahvusvahelist vaatenurka ja varustada teid oskustega saada ülemaailmseteks muutjateks.

Tunnustus

Kõik meie programmid on akrediteerinud AÜE haridusministeerium - kõrgharidusasjad akadeemilise akrediteerimiskomisjoni kaudu ning samuti tagab UOW Austraalia kvaliteedi, mis on registreeritud Austraalia kolmanda taseme hariduse ja kvaliteedistandardite ametis (TEQSA), riiklikus reguleerivas asutuses. kõrgharidus Austraalias. Pärast lõpetamist saavad üliõpilased valida kas UOWD kraaditunnistuse või Austraalia Wollongongi ülikooli kraadi tunnistuse.

120794_185UOWD.jpg
120793_183UOWD.jpg
120797_365UOWD.jpg
120799_388UOWD.jpg

Asukohad

  • Dubai

    University of Wollongong in Dubai Blocks 5, 14 & 15, Dubai Knowledge Village P.O. Box 20183

    Küsimused