Keystone logo
University of Wollongong Faculty of Business

University of Wollongong Faculty of Business

University of Wollongong Faculty of Business

Sissejuhatus

Meie eesmärk

Wollongongi ülikool on teadustöö intensiivne ülikool, millel on suurepärane maine oma õppekeskkondades paljudes erialadel.

Meie pühendumus meie õpilastele on ilmne meie lõpetajatest, kes on tunnustatud nende võimekuse, kvaliteedi ja edu tõttu kogu töökohal.

118913_0E6A5290JPG.jpg

UOW on ülikoolilinnakute ja piirkondlike õppekeskuste rahvusvaheline võrgustik. Koos meie partneritega teeme oma kogukondades tugeva ja ühendatud kohaloleku.

Oleme noor ja elav ülikool, millel on kahtlemata ambitsioonid. Me hindame oma uurimisvõimalusi keeruliste interdistsiplinaarsete probleemide lahendamiseks. Meie uuringute vaimus juhitakse meie uurimis- ja õpikeskkonda ning meie eesmärki teenida koht ülemises 1% maailma ülikoolis.

UOWi ajalugu

Pärast sõda arengu- ja innovatsiooniperioodil asutas seejärel Uus-Lõuna-Walesi tehnoloogiaülikool Wollongongis rajooni kohaliku terasetööstuse inseneride ja metallurgide koolitamiseks. See institutsioon kasvas ja arenes ning 1975. aastal võeti vastu seadus Uus-Lõuna-Walesi parlamendis, millega asutas Wollongongi ülikool iseseisvaks institutsiooniks.

UOW on uhke selle rikaste ajalooga, mis on tekkinud pärast nende esmaklasside toimumist 1951. aastal. Ülikool on kindlasti pikas perspektiivis: me jätkuvalt koolitame insenere ja metallurgooge, kuid nüüd me koolitame ka kunstnikke, ettevõtjaid, haridusasutusi ja uuendajaid.

118910_0E6A5287JPG.jpg

Teadusuuringud

UOW-is oleme pühendunud uuringutele, mis muudavad vahet. Me rõhutame partnerlust ja koostööd tegeliku mõju saavutamiseks. Näitame oma pühendumust innovatsioonile, pakkudes suurepäraseid ideid tõelise ettevõtlusinkubaatori Pathway . Me tervitame võimalusi jagada oma teadustööd ja partnerit meie kogukonnaga. Me toetame üksteist, et parandada UOWi teadmiste tipptaseme ja innovatsiooni mainet.

Meie koht, eesmärk ja väärtused

Ülikoolid ei ole kunagi olnud meie tuleviku jaoks olulisemad. Välismaailmas, kus on väga suured ja keerulised sotsiaalsed, keskkonna- ja majandusprobleemid, on meie ülikoolidel keskne roll Austraalia majanduslikult konkurentsivõimelise ja sotsiaalse ühtekuuluvuse säilitamisel. Kõrgharidussektor on kaasaegse poliitika ja kaasaegse ühiskonna kujundamisel esirinnas.

Wollongongi ülikoolis (UOW) keskendume jätkuvalt personaliseeritud kogemuste ja väljapaistvate õpikeskkondade pakkumisele. Me arendame kõrgelt hinnatud lõpetajaid, kes on kogenud teadustööga tegelevat ülikooli ja intellektuaalselt keerukat õppekava.

Oleme pühendunud suurepäraste teadusuuringute ja maailmatasemel tulemuste loomisele. Meie eesmärgiks teenida koht ülemises 1% maailma ülikoolidest annab võimaluse uuendada ja värskendada.

118908_IMG_7990JPG.jpg

Järgmine periood pakub suuri võimalusi:

 • Jätkata jõupingutusi, et luua väljapaistvat teaduskeskkonda, tugev koolilõpetajakool ja selged stiimulid teadustöö keskendamiseks ja tootlikkuse suurendamiseks;
 • Lõpetage üliõpilasvajadustega seotud õppekavade ümberkujundamine, lõpetaja tulemused ja uue tehnoloogia kasutamine;
 • Investeeri meie inimesteni, et teha koostööd sisemiselt ja väliselt, et saavutada häid asju;
 • Suurendage oma ülikoolilinnakud ja viige oma rajatised kooskõlla rahvastikukeskuste, nõudlusest lähtuva süsteemi ja esilekerkivate prioriteetidega;
 • Võimaldage oma maine ülemaailmsete ülikoolilinnakute ülikoolina, suurendades meie off-coast rahvusvahelist programmi ja portfelli;
 • Töötage partneritega, et luua innovatsiooni ja mõju kõrgemat taset ning aidata kaasa uute ettevõtete loomisele;
 • Tegelege meie vilistlastega, et luua võrgustik eluks;
 • Säilitada tõhus ja produktiivne ülikool, mis keskendub kohanemisvõimele ja rahalisele jätkusuutlikkusele;
 • Püüdke teha UOWi sihtasutuse ja Wollongongi ülikooli linna.

Professor Paul Wellings CBE, asekantsler.

Asukohad

 • North Wollongong

  Northfields Avenue, 2522, North Wollongong

 • Sydney

  Sydney, Austraalia

  Küsimused