Keystone logo
The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

The University of Law Business School Online

Sissejuhatus

76780_ScreenShot2018-05-21at10.39.37PM.png

Selliste tihedate sidemetega õiguse ja ettevõtluse vahel on mõistlik, et õigushariduse spetsialist on hästi varustatud suurepärase ärikooli väljaarendamiseks.

Konkreetselt keskendudes praktilisele õppimisele, on Law University School of Business eesmärk muuta õpilased tööalaselt ja valmis töökohal edukaks. Oleme uhked selle üle, et loote õige õpikeskkonna, mis võimaldab teil oma äripüüdlusi saavutada.

Edetabelid ja akrediteering

Paljud Õigusteaduste Ülikooli programmid on akrediteeritud maineka Chartered Management Institute (CMI) ja õpilased saavad kasu CMI diplom lisaks oma kraadi pärast edukat lõpetamist.

Akrediteeritud programmide õpilased saavad ka CMI-le tasuta liikmeks oma kursuse kestuse ja ühe aasta jooksul pärast valmimist. Kasu hulka kuulub juurdepääs Suurbritannia suurimale juhtimiskogule, juurdepääs veebipõhisele ressurssideportaalile, juhtide palkamise nõuanded ja juurdepääs CMI-i juhendamise kogukonnale.

Tööalane konkurentsivõime

Tööalane konkurentsivõime on meie ettevõtluskoolis kõige tähtsam.

Meie tööalase konkurentsivõime meeskond pakub teile üks-ühele nõu, kuidas edukalt suhelda peamiste Ühendkuningriigi värbajatega, näiteks IBM, Londoni Lloyds ja Price Waterhouse Coopers (PwC) ärikontaktidest, kellega kohtume sündmuste, töötubade ja külastuste kaudu organisatsioonidele, mis võimaldavad teil näha esmakordselt, kuidas äri reaalses maailmas toimib.

Ühendused

76779_ScreenShot2018-05-21at10.39.46PM.png

Õigusteaduste ülikooli eduaruanne ja kogemus on võimaldanud meil luua ülemaailmsed ühendused seaduslikus ja ärisektoris ning nende seoste kaudu mõistame, kui tähtis on, et teil on võimalus alustada tulevaste tööandjatega ühendust oma karjääri.

Sellepärast oleme välja töötanud tugevaid globaalseid suhteid ettevõtetega ja tööandjatega suurepäraste võrgustike loomise võimaluste pakkumiseks.

Londoni asukoht

Õigusteaduste ülikooli ärijuhtimise magistriõppe programme õpetatakse meie Londoni Bloomsburycampis pealinna kommertskeskuse südames ja Londonis kõige elavamates valdkondades.

Paljud meie kursused on saadaval ka 100% veebis.

Meie kursused

76781_ScreenShot2018-05-21at10.40.04PM.png

Õigusteaduskonna ülikool pakub Ühendkuningriigis mitmeid kraadiõppe programme, sealhulgas:

 • MSc strateegilise ärijuhtimise
 • MSc Leadership ja inimressursside juhtimine
 • MSc rahvusvahelises turunduses
 • MSc Corporate Finance Management
 • MSc Global Accounting

Pakume ka ärijuhtimise magister (MBA) kursusi, mis on välja töötatud spetsialistide jaoks mis tahes distsipliini, kes soovivad edendada oma praegust rolli või parandada oma karjääri edenemist tippjuhtkonna ja juhtrolli.

Pakume kahte programmi, mis võimaldavad teil spetsialiseeruda rahvusvahelisele õigusele või ettevõtlusele.

 • MBA Ettevõtlus
 • MBA Rahvusvaheline õigus

Paljud meie kursused on saadaval ka 100% veebis.

Asukohad

 • London

  Store St, Fitzrovia, , WC1E 7DE, London

 • UK Online

  UK Online, Suurbritannia

  Küsimused