Keystone logo
The University of Waikato Arvutigraafilise disaini magister
The University of Waikato

Arvutigraafilise disaini magister

Hamilton, Uus-Meremaa

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* Soovituslikud rahvusvahelised tasud 2020: 33 670 dollarit aastas

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Disaini magister

Master of Design (MDes) on kõrgharidus, mis keskendub graafilise disaini teooriale, tehnoloogiale ja originaaluuringutele. See tugineb disaini bakalaureuse (BDes) ajal välja töötatud unikaalsele disaini- ja kodeerimisoskuste kombinatsioonile.

MCGD_final

MDes annab teile võimaluse kavandada, arendada ja läbi viia suuremahulist disaini uurimisprojekti. See võimaldab teil teha koostööd teiste tudengite ja õppejõududega ning teha koostööd professionaalse disainitööstuse liikmetega. MDes uurimistöö on esindatud nii kirjaliku lõputöö kui ka eksponeeritud disaini teostusega.

Uurimisteemad on sobitatud oma huve, pakkudes võimaluse saate lihvida teatud aspekti graafilise disaini edasi, mis võiks olla Pathway oma valitud karjääri. Teil on oma uurimisprojekti ajal ka täielik juhendaja tugi, juhised ja teadmised.

Arvutustehnika Waikatos

The University of Waikato pakub tudengitele ööpäevaringset juurdepääsu arvutilaborile koos uusima arvutitarkvaraga ja mitmete täielikult Mac-arvutitega varustatud laboritega, mida tavaliselt kasutatakse professionaalsetes disainikeskkondades. Kraadiõppuritel on spetsiaalne laboriruum ja juurdepääs kõigile bakalaureuseõppe ruumidele.

Karjäärivõimalused

 • Reklaamide disainer
 • Arvutimängude disainer
 • Interaktiivne disainer
 • Motion Graphics Designer
 • Telegraafika kujundaja
 • Veebi disainer

Sissepääs ja registreerimine

MD-desse registreerumiseks peaksite olema lõpetanud disaini bakalaureuse (BDes) (või samaväärse) ja saavutanud õpingute jooksul B-keskmise.

Kui kandideerite mõne teise ülikooli bakalaureuse- või magistrikraadiga, peate lisaks täitma portfelli, mis sisaldab kümmet kunsti- või kujundustööd (vt disaini bakalaureuse vastuvõtu ja vastuvõtu sektsiooni). Lisage oma portfelli nimetamisel ID-number, mille saate selle veebipõhise taotlemise käigus. Esitage oma portfell pärast registreerumise veebiavalduse täitmist.

See on kasulik, kui saate arutada oma praeguse õppeprogrammi valiku üle - st kursused, mida kavatsete võtta, ja valdkond, kus plaanite lõputööd kirjutada, disaini alal lõpetanud nõustajaga. Läheme koos teiega läbi kogu teie kavandatud kraadiõppe programmi, mitte ainult kursused, mida kavatsete esimesel aastal võtta. Kui te ei saa ülikooli tulla isiklikult, saame teie pakutud programmi arutada e-posti või telefoni teel.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Graafilise disaini magister
  • Florence, Itaalia
 • Master in Graphic Communication Design
  • Barcelona, Hispaania
 • MA graafilises disainis
  • Kingston upon Thames, Suurbritannia