Keystone logo
University of Ljubljana Magister tarneahelas ja logistikas
University of Ljubljana

Magister tarneahelas ja logistikas

Ljubljana, Sloveenia

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

01 Jul 2024

01 Oct 2024

EUR 4700 / per year

Ülikoolilinnakus

Sissejuhatus

Magistriõppekava Tarneahel ja logistika koolitab spetsialiste, näiteks suurte süsteemide logistika spetsialiste (st logistikaettevõtete ja teiste ettevõtete logistikakeskuste juhtivaid juhte), logistikaanalüütikuid, logistikasüsteemide planeerijaid ja projekteerijaid, logistikapersonali juhendajad, väljakutsuvaid tarnesüsteeme uurivate ja arendavate instituutide teadlased ning arenduskeskusteta väikeettevõtete tootmis- ja ärilogistika nõustajad.

Ärilogistika magistriõppekava arendab lõpetaja profiili järgmiste üldiste pädevustega: analüüsimine, sünteesimine ja lahenduste ning tagajärgede kavandamine logistikasüsteemide ja -kettide haldamisel; kasutades analüütilist R & D meetodid, tööriistad ja protseduurid ärilogistika kriitilises mõtlemises ja hindamises; rahvusvahelistumise ja globaliseerumise praeguste logistiliste protsesside mõistmine ning väljakutsed, mida need protsessid kaasaegsetele juhtidele tekitavad; äriprotsesside juhtimise põhimõtete mõistmine (analüüs, modelleerimine, simulatsioonid ja äriprotsesside kaasajastamine) ettevõtte sees ja sidusettevõtetes; integreerides arusaamise tõhusast probleemide lahendamisest, nende analüüsist, kavandatud lahenduste elluviimisega seotud probleemidest ja selle rakendamise tõhusast jälgimisest.

Kuidas klient kauba kätte saab? Kas meil on mõistlik varu? Kas oleme tulevast müüki õigesti planeerinud? Kuidas saame oma suhteid tarnijatega hallata? Kuidas seda kõike IT-ga toetada?

Tarneahela- ja logistikaõpingud pakuvad konkreetseid interdistsiplinaarseid oskusi, mis on tihedalt seotud praktikaga – võimalust töötada projektidega ja külastada ettevõtteid. Seda eristavad tippõppejõud, välismaal õppimise võimalus ja suurepärased töövõimalused. See kuulub logistika- ja tarneahelate TOP 30 magistriprogrammi hulka kogu maailmas.

Organisatsioonid/asutused/ettevõtted, kus on võimalik tööle asuda

Teid koolitatakse töötama logistika juhtimise, ladude, varude juhtimise planeerimise arvutistamise ja tarneahela juhtimise valdkonnas. Omandatud teadmised võimaldavad tööle asuda tootmis-, kaubandus- ja logistikaettevõtetes, infotehnoloogiaettevõtetes ning logistikavaldkonna avaliku sektori organisatsioonides.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi tulemus

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused