Keystone logo
University of Ljubljana Magistrikraad rahvusvahelises äris
University of Ljubljana

Magistrikraad rahvusvahelises äris

Ljubljana, Sloveenia

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

01 Jul 2024

01 Oct 2024

EUR 4700 / per year

Ülikoolilinnakus

Sissejuhatus

Magistriprogramm Rahvusvaheline äri on Ljubljana Ülikooli Majandus- ja Ärikooli lipulaev rahvusvaheline äriprogramm.

Selle missioon on tihedalt seotud meie kooli üldise missiooniga. See keskendub põhimõttekindlate rahvusvaheliste juhtide koolitamisele, kellel on globaalne mõtteviis ja piirkondlik perspektiiv ning kes panustavad rahvusvahelisse ärisse ja ühiskonda. Programm tugineb ka Sloveenia ainulaadsele geograafilisele asukohale ja ajaloole. See võimaldab erakordset õppimiskogemust Euroopa südames, kus kohtuvad Lääne- ja Ida-, Põhja- ja Lõuna-Euroopa ärikultuurid, et aidata luua ainulaadset globaalset ärilist mõtteviisi.

Meie programmi visioon on saada ülemaailmselt tunnustatud programmiks, mis põhineb ainulaadsel globaalsel integratsioonil. Selle visiooni täitmiseks taotles programm 2014. aastal Euroopa Akrediteerimiskonsortsiumi (ECA) poolt välja antud rahvusvahelistumise kvaliteedi sertifikaati (CeQUINT).

Me elame eksponentsiaalselt globaliseeruvas maailmas, kus äri on jätkuvalt piiritu, ületades geograafilist ruumi, aega ja kultuure. See nõuab globaalset perspektiivi ja kohalikku/piirkondlikku arusaama, mis nõuavad globaalse äritegevuse kujundamist, et tulla toime tulevaste äriprobleemidega. Kui näed end töötamas rahvusvahelises keskkonnas, sul on ambitsioone töötada välismaal rahvusvahelises ettevõttes või soovid teha äri erinevatest kultuuridest pärit inimestega, siis on rahvusvahelise äri magistriõppe programm sinu jaoks õige valik!

IB magistriprogrammi missioon ja visioon

IB magistriprogramm on Ljubljana ülikooli majandus- ja ärikooli lipulaev rahvusvaheline äriprogramm, mis on nüüd veelgi interdistsiplinaarsem ja keskendub globaalses keskkonnas esilekerkivatele trendidele. Selle missioon on tihedalt seotud meie kooli üldise missiooniga. See keskendub põhimõttekindlate rahvusvaheliste juhtide koolitamisele, kellel on globaalne mõtteviis, ettevõtlik vaim ja piirkondlik perspektiiv ning kes panustavad rahvusvahelisse ärisse ja ühiskonda. Programm tugineb ka Sloveenia ainulaadsele geograafilisele asukohale ja ajaloole. See võimaldab erakordset õppimiskogemust Euroopa südames, kus kohtuvad Lääne- ja Ida-, Põhja- ja Lõuna-Euroopa ärikultuurid, et aidata luua ainulaadset globaalset ärilist mõtteviisi.

Meie programmi visioon on saada rahvusvahelise äri juhtivaks interdistsiplinaarseks ja ettevõtlusele orienteeritud programmiks 21. sajandi äri ja ühiskonna väljakutsetele rahvusvaheliselt. Selle visiooni täitmiseks taotles programm 2014. aastal Euroopa Akrediteerimiskonsortsiumi (ECA) poolt välja antud rahvusvahelistumise kvaliteedi sertifikaati (CeQUINT).

Topeltklass

Rahvusvahelisele äritegevusele spetsialiseerunud magistriõppes osalevatel üliõpilastel on võimalus (esimene aasta, esimene semester) valida topeltkraadi programmi ja veeta osa õpingutest partnerasutuses kehtiva lepingu/pakkumuse alusel. Kohtade arv on piiratud.

SEB LU pakub hetkel topeltkraadi (spetsialiseerumiseks rahvusvahelisele ärile) järgmistes partnerasutustes:

  • RWTH Aacheni ülikool (Saksamaa)
  • NEOMA ärikool (Prantsusmaa)

Tavaliselt hõlmab topeltkraadi programm ühe aasta SEB LU-s ja ühe aasta partnerasutuses. Pärast kõigi programminõuete edukat täitmist omandab üliõpilane SEB LU magistrikraadi ja partnerasutuse kraadi.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi tulemus

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused