Keystone logo
University of Parma

University of Parma

University of Parma

Sissejuhatus

Ülikool

University of Parma õpib nüüd umbes 30 000 üliõpilast ning 1739 professorit, teadlast ja administratiivtöötajat. Selle rikkalik kursuste kataloog koosneb 42 esimese tsükli kraadiõppekursusest, 47 teise tsükli kraadiõppekursusest (millest 9 toimuvad täielikult inglise keeles) ja 7 ühetsüklilise kraadiõppe kursusest (millest 1 toimub inglise keeles) ja mis on korraldatud 9 osakonda. Kesklinnast leiate kunsti- ja humanitaarteaduste, majanduse, õiguse ja poliitika, meditsiini ja kirurgia ning veterinaarteaduste osakonna. Teised teadusosakonnad (keemia, bioteadused ja keskkonnasäästlikkus; inseneriteadused ja arhitektuur; toidud ja ravimid; matemaatika-, füüsika- ja arvutiteadused) asuvad 77-hektarilisel ülikooli lõunaküljel asuvas ülikoolilinnakus, kus asub ka linnaosa. uhiuus Technopole ja tipptasemel spordirajatised kõigile õpilastele.

Lisaks on Parma väga kena inimliku ulatusega linn, kus elu on meeldiv ja elanikud sõbralikud ja vastutulelikud: pole juhus, et üle poole meie üliõpilastest on pärit teistest Itaalia provintsidest ja sellest tulenevalt on meie ülikool järjestatud mitteresidendist üliõpilaste arvu poolest parimate seas. Tere tulemast, teadusuuringud, tähelepanu ja innovatsioon: need on meie missiooni täieliku täitmise põhielemendid, st anda teile täielik ja autentne isikliku, intellektuaalse ja ametialase kasvu kogemus. Teie olete tõepoolest kogu meie tegevuse keskpunkt, ühe olulisema Euroopa ülikooli süda, mis säilitab endiselt oma iidse prestiiži, projitseerides end tulevikku.

Maailma tipptasemel teaduslik uurimistegevus

University of Parma üheks märksõnaks rohkem kui kunagi varem. University of Parma struktuurides toimub teadusliku uurimistöö, mille tippkvaliteet on ülemaailmne. Uurimisvaldkonnad ulatuvad põllumajanduslikust toidust biotehnoloogiani, farmatseutilistest uuendustest eksperimentaalse meditsiinini, rääkimata uuringute olulisusest õigus-, majandus-, humanistlikus, inseneri-, arhitektuurilises ja veterinaarmeditsiinis. Tippkvaliteetide hulgas ei tohi unustada ka neuroteaduse valdkonna „peegelneuronite“ avastusi, infotehnoloogia uuringuid, mis viisid autonoomsete (ilma juhita) sõidukite loomiseni, matemaatika ja toidusektor, mille University of Parma tänu oma positsioonile Toidutoru keskel kindlustada oma staatust võrdluspunktina, mitte ainult piirkondlikul tasandil.

Tecnopolo ja rakendusuuringud

Teine University of Parma põhielement on Tecnopolo raames toimuv tegevus, kus saab arendada nii osakondadevaheliste keskuste rakendusuuringuid kui ka ülikooli partnerettevõtete laboreid teadustegevuses ülikoolilinnakus, mis on innovatsioon kogu piirkonnas.

Toiduprojekt

Toiduprojekt on University of Parma edendatud algatus eesmärgiga ühtlustada ja tugevdada ülikoolis juba olemasolevaid oskusi ja pädevusi teadus- ja õpetustasandil ning toidusektoris ning edendada teaduslikku suhtlust ülikoolides , tööstusharude, uurimiskeskuste ning riiklike ja rahvusvaheliste haridusasutustega. Eesmärk on muuta University of Parma tunnustatud Euroopa keskuseks toidutehnoloogia ja toitumise valdkonnas.

Juurdepääs kraadiõppekursustele

ELi kodanikud leiavad kogu asjakohase juurdepääsuteabe SIIT

Kolmandate riikide kodanike juurdepääs University of Parma tagatakse riiklikus veebiportaalis "Studiare in Italia" täpsustatud protseduuride abil.

Statistika

University of Parma on praegu umbes 30 000 üliõpilast ja 1739 professorit, teadlast ja haldustöötajat. Selle rikkalik kursuste kataloog koosneb 42 esimese tsükli kursusest, 47 teise tsükli kraadiõppest (millest 9 on täielikult inglise keeles) ja 7 ühe tsükli kraadiõppe kursusest (millest üks on täielikult inglise keeles), mis on jaotatud 9 osakonnaks.

    Asukohad

    • Parma

      via Università, 12, 43121, Parma

    Küsimused